۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 935 | تاریخ انتشار: ۱۷:۱۹:۵۴ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – ۱۸ کیلوگرم موادمخدر در قزوین کشف شد

قزوین روز :

۱۸ کیلوگرم موادمخدر در قزوین کشف شد

قزوین – ایرنا – رییس پلیس مبارزه با موادمخدر استان قزوین از کشف ۱۸ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک در سه عملیات جداگانه پلیس در این استان خبر داد و گفت: در این رابطه شش نفر دستگیر شدند.

81938052-70475000.jpg

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی ناجا، سرهنگ محسن قلی پور افزود: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان در عوارضی قزوین – زنجان با توقف یک دستگاه سواری پراید و بازرسی از آن هفت کیلوگرم تریاک که متعلق به مسافر این خودرو بود را کشف و نامبرده نیز دستگیر شد.
وی ادامه داد: در اقدام دیگر پلیس مبارزه با موادمخدر استان که در عوارضی شماره دو صورت گرفت، پلیس با توقف و بازرسی از یک دستگاه سواری پژو ۱۰ کیلوگرم تریاک را کشف و یک مسافر این خودرو هم بازداشت شد.
سرهنگ قلی پور اضافه کرد: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر البرز نیز در یک اقدام جداگانه پس از کسب خبر از منابع مردمی مبنی بر فروش یک کیلوگرم موادمخدر، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی با اشاره به اینکه پلیس به هنگام رد و بدل شدن موادمخدر در یکی از خیابان های شهر الوند یکی از متهمان را دستگیر کرد، افزود: عوامل انتظامی در ادامه این ماموریت موفق شدند سه متهم دیگر را که اقدام به فرار کرده بودند را دستگیر کند.
رییس پلیس مبارزه با موادمخدر استان قزوین در پایان خاطرنشان کرد: از شهروندان درخواست می شود هرگونه اخبار و اطلاعات خود در زمینه فعالیت افراد در تهیه و توزیع مواد مخدر را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
رییس پلیس راه استان قزوین از توقیف یک دستگاه تریلر کشنده با ۳۸ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال خلافی پرداخت نشده خبر داد.
به گفته سرهنگ بهرام زینلی، در بررسی های صورت گرفته مشخص شد تریلر یاد شده دارای ۷۲ فقره تخلف می باشد.
این مسوول انتظامی بیشترین تخلف راننده این تریلر را مربوط به همراه نداشتن بارنامه اعلام و یادآور شد: برابر ماده ۸ قانون رسیدگی به تخلف های رانندگی، خودروهای دارای صورت وضعیت خلافی بیش از ۱۰ میلیون ریال توسط پلیس توقیف و روانه پارکینگ می شوند.
۸۰۵۴

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار