تکذيب ممنوع‌ الخروجی خانواده آیت الله هاشمی

بنزین از اول دی ۱۵۰۰ تومان می‌شود

پرسپولیس با اختلاف ۱۰ امتیاز قهرمان لیگ می‌شود

زلزله ۶.۱ ریشتری دیشب حوالی «هجدک» را لرزاند

جهان تا ۱۲ روز دیگر نابود می‌شود

انعکاس اظهارات سردار سلیمانی

مرادی: بهداد را برمی‌گردانیم

فرصتی بسیار مهمی که برای ایران فراهم شد

فردای نامطمئن صندوق‌ های بازنشستگی در ایران

چراغ سبز برانکو به جدایی ستاره سرخ ها از پرسپولیس

تصویری از دیدار برانکو با کسی که می‌گفتند شاید جانشینش شود

طنز؛ هرکسی پول ندارد به مسافرت خارجی نرود

کد خبر: 568 | تاریخ انتشار: ۱۶:۵۷:۴۸ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – ۲۵ پروژه راه و شهرسازی استان قزوین در دهه فجر به بهره برداری می رسد

قزوین روز :

۲۵ پروژه راه و شهرسازی استان قزوین در دهه فجر به بهره برداری می رسد

قزوین – ایرنا – مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: ۲۵ پروژه راه و مسکن در سطح ملی و استانی با دو هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار در دهه مبارک فجر امسال مورد بهره برداری قرار می گیرد.

81937748-70474628.jpg

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین، حامد مانی فر افزود: آماده سازی و تکمیل بیمارستان ۹۶ تختخوابی تاکستان که بخش ساختمانی آن با ۲۱۰ میلیارد ریال به اتمام رسیده از جمله پروژه های قابل بهره برداری در دهه مبارک فجر خواهد بود.
به گفته وی، با راه اندازی این مرکز درمانی، بخش قابل توجهی از مشکلات درمانی مردم منطقه غرب استان و نیز مسافرانی که از راههای ارتباطی شهرستان تاکستان تردد می کنند، مرتفع می شود.
مانی فر با اشاره به اینکه تاکنون حدود ۳۷ هزار واحد مسکونی در سایت مسکن مهر این استان افتتاح شده، تاکید کرد: در دهه مبارک فجر امسال سه هزار و ۵۰۰ واحد مسکن نیز به متقاضیان واگذار می شود.
وی در ادامه به توسعه کمی و کیفی راههای استان قزوین و نیز افزایش سطح ایمنی آنها اشاره و اظهار کرد: عملیات تعریض و بهسازی ۲۸ کیلومتر مسیر اصلی و تبدیل آن به بزرگراه و نیز احداث و راه اندازی ۱۳ کیلومتر روشنایی راه در نقاط حساس محورهای ارتباطی از جمله گردنه کوهین در آزاد راه قزوین – رشت از دیگر طرح های مورد بهره برداری در این دهه مبارک است.
به گفته وی، تکمیل عملیات زیرسازی و اجرای آسفالت، لکه گیری و انجام روکش آسفالت ۵۰ کیلومتر از راههای روستایی با ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبار از جمله پروژه های قابل افتتاح می باشد.
۸۰۵۴

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار