چگونگی همسان سازی تنظیمات ویندوز ۸

محدود کردن دسترسی به Control Panel و اجزای آن

ترفند جالب برای فایلهای Zip

ایجاد میانبرهای ترمیمی برای اجرای نرم‌افزارها

جمع کردن تمام تنظیمات ویندوز ۷ در یک پوشه

‌افزایش سرعت و کارایی رایانه با ارتقای حافظه

چگونه فایل های خود را از ویندوز ۷ به ویندوز ۸ انتقال دهیم؟

چگونه اعداد در Microsoft Word فارسی می شود؟

۱۰ ابزار مفید سیستمی مخفی در ویندوز

تطبیق روشنایی نمایشگرها با محیط

جایگزینی برای وارد کردن دستورات CMD در ویندوز

آموزش باز کردن فایل های مسدود شده در آفیس ۲۰۱۳

کد خبر: 1660 | تاریخ انتشار: ۱۸:۰۳:۵۷ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – ۳۰ طرح از پارک علم و فناوری قزوین در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری کشور حضور دارد

قزوین روز :

۳۰ طرح از پارک علم و فناوری قزوین در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری کشور حضور دارد

قزوین-ایرنا- مدیر مرکز رشد پارک علم و فناوری استان قزوین از شرکت ۳۰ طرح از پارک علم و فناوری استان در پانزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری کشور خبر داد.

81426335-6141446.jpg

‘حمید خاکباز’ روز دوشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: در این نمایشگاه که از ۲۳ تا ۲۶ آذر ماه سال جاری در نمایشگاه های بین المللی تهران در حال برگزاری است، ۲۰ طرح از مرکز رشد و ۱۰ طرح نیز از پارک علم و فناوری استان شرکت دارند.

وی این هفته را فرصت بسیار مهمی در جهت معرفی دستاوردها و محصولات شرکت های دانش بنیان به افکار عمومی در قالب نمایشگاه های هفته پژوهش و فناوری در استان و کشور دانست و اضافه کرد: خوشبختانه امسال استقبال خوبی از طرف واحدهای فناور دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری استان و مراکز رشد وابسته جهت حضور فعال در فن بازار جمهوری اسلامی ایران در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران شده است.

خاکباز اظهار امیدواری کرد، با حمایت های مالی و استانی از پارک علم و فناوری استان، شاهد توسعه محصولات و خدمات دانش بنیان قزوین باشیم و در آینده نزدیک به صادرات خوبی در این حوزه دست یابیم.

وی گفت: غرفه پارک علم و فناوری استان نیز در فضایی با زیربنای ۹۰ متر مربع برپا شده است که از لحاظ حجم غرفه و تعداد محصولات جزو سه پارک علم و فناوری شرکت کننده در این نمایشگاه است.

خاکباز با اشاره به شرکت طرح ها و محصولات توانمند مراکز رشد استان در این نمایشگاه خاطرنشان کرد: یکی از محصولات شاخص شرکت کننده در این نمایشگاه طرحی جهت روش های پیاده سازی سقف است که استفاده از آن ۱۰ درصد از وزن ساختمان را کم کرده و از مصرف بالای سیمان و فولاد در ساختمان نیز جلوگیری می کند.

وی افزود: این طرح مدت سه ماه است که وارد مرکز رشد شده و در حال کسب مجوز از مرکز تحقیقات مسکن است تا به صورت تجاری وارد بازار شود.

مدیر مرکز رشد پارک علم و فناوری استان قزوین، شناسایی توانمندی های پژوهشی و فناوری دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی، شناسایی و معرفی پژوهشگران و فناوران برتر، تجاری سازی یافته های پژوهش و فناوری(فن بازار)، فراهم کردن فضای همکاری بین پژوهشگران و فناوران، برقراری ارتباط مراکز صنعتی و تولیدی با مراکز تحقیقاتی و همچنین نهادینه کردن پژوهش و فناوری در سطح جامعه بخشی از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

پانزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری کشور با ۳۰۰ غرفه از ۲۳ تا ۲۶ آذر ماه سال جاری در محل دایمی نمایشگاه های دایمی تهران در حال برگزاری است.

۷۳۸۸/ ۶۱۴

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار