۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 2305 | تاریخ انتشار: ۷:۴۶:۵۴ - یکشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

ایرنا – ۵۰ مورد تخلف انتخاباتی توسط کمیته امحا قزوین شناسایی شد

Cloob

۵۰ مورد تخلف انتخاباتی توسط کمیته امحا قزوین شناسایی شد

قزوین – ایرنا – براساس گزارش کمیته امحا قزوین در نخستین روز از تبلیغات انتخاباتی ۵۰ مورد تخلف از سوی کمیته این شهرستان شناسایی و امحا شد.

81971890-70536455.jpg

به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری قزوین، براساس ماده ۵۳ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، کمیته امحا با حضور نمایندگان دستگاه های مرتبط تشکیل و هم زمان با آغاز تبلیغ رسمی کاندیداهای مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی نسبت به شناسایی و جلوگیری از هرگونه تخلف تبلیغاتی نامزدها اقدام به عمل می آید.
براساس ماده ۵۷ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره های ذیل آن، استفاده از هرگونه پلاکارد، پوستر، دیوار نویسی و راه اندازی کاروان های تبلیغاتی، استفاده از بلندگوهای سیار در خارج از محیط سخنرانی و امثال آن، به استثنای عکس برای تراکت و زندگی نامه و جزوه و نیز سخنرانی و پرسش و پاسخ از سوی نامزدهای انتخاباتی و طرفداران آنان ممنوع و متخلفان از این ماده به سه تا ۳۰ روز زندان محکوم می شوند.
این گزارش می افزاید: همچنین نصب و الصاق عکس و پوستر ممنوع و چاپ آن محدود به زندگی نامه، جزوه، بروشور و کارت حداکثر در ابعاد ۱۰ در ۱۵ مجاز بوده و نصب بنر و پارچه در محل ستادهای اصلی نامزدها به تفکیک برادران و خواهران مجاز می باشد.
۶۱۰۱/۸۰۵۴

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار