۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

استقلال دست‌تان امانت است

تلاش آمریکا برای از بین بردن نفوذ ایران در سوریه

کورس چهار پاسور لیگ با مهندس پرسپولیس

کد خبر: 2153 | تاریخ انتشار: ۱۰:۳۴:۱۱ - دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز : ۶۰ هزار دانشجوی شاهد و ایثارگر در دانشگاه های کشور تحصیل می کنند

قزوین روز :

مدیرکل امور شاهد و ایثارگر وزارت علوم

۶۰ هزار دانشجوی شاهد و ایثارگر در دانشگاه های کشور تحصیل می کنند

قزوین – ایرنا – مدیرکل امور شاهد و ایثارگر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از تحصیل بیش از ۶۰ هزار دانشجوی شاهد و ایثارگر در دانشگاه های کشور به جز دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

81963333-70521191.jpg

به گزارش ایرنا، دکتر سید مهدی حسینی روز یکشنبه در حاشیه مراسم افتتاحیه چهارمین المپیاد ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های منطقه ۴ کشور که در قزوین برگزار می شود، اظهار کرد: از این تعداد، ۳۰ هزار دانشجو در دانشگاه های دولتی، ۱۲ هزار دانشجو در دانشگاه های جامع علمی کاربردی و مابقی نیز در دانشگاه های پیام نور و غیرانتفاعی تحصیل می کنند.
وی با اشاره به برنامه های مختلف وزارت علوم برای این دانشجویان، از برگزاری نخستین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر در اردیبهشت ماه سال ۹۵ خبر داد و اضافه کرد: تاکنون بیش از ۳۳۷ اثر به دبیرخانه این مسابقات ارسال شده که مرحله نهایی آن در اردیبهشت ماه سال آینده با بیش از ۱۰۰ دانشجو در یکی از دانشگاه های کشور برگزار می شود.
حسینی همچنین از اجرای طرح بوستان سرو قامتان همزمان با هفته درختکاری در دانشگاه های کشور خبر داد و یادآور شد: این طرح به منظور حفظ محیط زیست با همکاری دانشجویان شاهد و ایثارگر اجرا و تلاش می شود با اختصاص فضایی مناسب در دانشگاه ها، دانشجویان نهالی را غرس و باغبانی آن را در طول سال تحصیلی نیز برعهده بگیرند.
وی در ادامه از برگزاری مراسم تجلیل از دانشجویان ممتاز دوره دکتری حرفه ای و تخصصی شاهد و ایثارگر هم خبر داد و اضافه کرد: این مراسم همزمان با هفته شهید و با همکاری وزارتخانه های علوم و بهداشت به همراه دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود.
مدیرکل امور شاهد و ایثارگر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در پایان افزود: بیشتر حمایت های این وزارتخانه از دانشجویان شاهد و ایثارگر در زمینه های آموزشی است و حمایت های مالی و پرداخت شهریه آنها برعهده بنیاد شهید و امور ایثارگران می باشد.
۷۳۸۸/۸۰۵۴

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار