چگونگی همسان سازی تنظیمات ویندوز ۸

محدود کردن دسترسی به Control Panel و اجزای آن

ترفند جالب برای فایلهای Zip

ایجاد میانبرهای ترمیمی برای اجرای نرم‌افزارها

جمع کردن تمام تنظیمات ویندوز ۷ در یک پوشه

‌افزایش سرعت و کارایی رایانه با ارتقای حافظه

چگونه فایل های خود را از ویندوز ۷ به ویندوز ۸ انتقال دهیم؟

چگونه اعداد در Microsoft Word فارسی می شود؟

۱۰ ابزار مفید سیستمی مخفی در ویندوز

تطبیق روشنایی نمایشگرها با محیط

جایگزینی برای وارد کردن دستورات CMD در ویندوز

آموزش باز کردن فایل های مسدود شده در آفیس ۲۰۱۳

کد خبر: 1959 | تاریخ انتشار: ۱۸:۲۱:۴۹ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – ۶۱۲ غیرایرانی در دانشگاه بین المللی امام خمینی(ه) درحال یادگیری زبان فارسی هستند

قزوین روز :

۶۱۲ غیرایرانی در دانشگاه بین المللی امام خمینی(ه) درحال یادگیری زبان فارسی هستند

قزوین-ایرنا- رییس مرکز آموزش زبان فارسی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) گفت: در نیمسال تحصیلی جاری ۶۱۲ زبان آموز غیرایرانی در حال یادگیری زبان فارسی هستند.

81862035-70344949.jpg

دکتر امیررضا وکیلی فرد روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همچنین ۱۱ دانشجوی کارشناسی ارشد آموزش زبان فارسی به غیرفارسی ­زبان نیز در این ترم شاغل به تحصیل هستند.
وی با ارایه گزارشی از فعالیت های مرکز در حوزه­ آموزش و پژوهش طی سال گذشته تاکنون اضافه کرد: مرکز آموزش زبان فارسی تا پایان شهریور به ۵۶۴ زبان آموز برای ورود به دانشگاه­های کشور زبان فارسی­ را آموزش داده است.
وکیلی فرد با اشاره به برخی فعالیت های اعضای هیات علمی این مرکز ادامه داد: یک مورد طرح پژوهشی در حال اجرا، سه مورد ترجمه­ کتاب های چاپ شده، دو داوری کتاب، برگزاری دو کارگاه آموزشی برای مدرسان سایر دانشگاه ها، ۳۴ مورد داوری مقاله علمی پژوهشی در فصلنامه های مختلف داخلی و خارجی، چاپ ۱۶ مقاله در نشریه های علمی و پژوهشی داخل و خارج از کشور، ارایه ۱۱ مقاله در همایش های ملی و بین المللی و دو مورد سخنرانی علمی از جمله فعالیت های اعضای هیات علمی مرکز بوده است.
وی در ادامه با اشاره به برنامه های آینده مرکز آموزش زبان فارسی، از برنامه‏ ریزی برای برگزاری یک کنفرانس بین ‏المللی در زمینه­ آموزش زبان فارسی در پایان سال ۹۵، چاپ پنج کتاب‏ تالیفی، سه کتاب ترجمه شده در زمینه آموزش زبان فارسی و نیز گسترش دوره­ های کوتاه­ مدت زبان فارسی خبر داد.
رییس مرکز آموزش زبان فارسی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) با اشاره دومین گردهمایی موسسه های فعال در آموزش زبان فارسی در جهان که اول آذرماه سال جاری برگزار شد افزود: در این گردهمایی یک روزه که با هدف تعامل و مشارکت بیشتر دستگاه ها و در راستای اتحاد، انسجام و یکسو کردن فعالیت های آموزش زبان فارسی در خارج از کشور در بنیاد سعدی برگزار شد، دانشگاه نیز حضور فعالی داشت.
۷۳۸۸/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار