قزوین روز – ۷۰۰ میلیارد ریال برای حوادث پیش بینی نشده استان اختصاص یافته است

قزوین روز :

معاون عمرانی استانداری قزوین

۷۰۰ میلیارد ریال برای حوادث پیش بینی نشده استان اختصاص یافته است

قزوین-ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: ۷۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای حوادث پیش بینی نشده سیل و طوفان در استان اختصاص یافته که توسط ستاد بازسازی مناطق آسیب دیده بنیاد مسکن و مدیریت بحران توزیع خواهد شد.

81933122-70466976.jpg

به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری، منوچهر حبیبی افزود: این میزان اعتبار با پیگیری انجام شده برای حوادث سیل و طوفان الموت و اسفرورین اختصاص یافته که با پرداخت آن می توان بخشی از مشکلات آسیب دیدگان را رفع کرد.
وی با اشاره به برگزاری اجلاس سراسری نماز در قزوین گفت: ششم بهمن ماه با سفر دکتر جهانگیری معاون اول ریاست جمهوری به استان، بیست و چهارمین اجلاس سراسری نماز گشایش خواهد یافت.
حبیبی اظهارکرد: نشست شورای اداری با حضور فعالان اقتصادی و به ریاست معاون اول رئیس جمهوری از دیگر برنامه های این سفر یک روزه است که امیدواریم دستاوردهای خوبی برای صنعتگران داشته باشد.
وی تصریح کرد: در حوزه طرح های عمرانی چندین پروژه مهم با حضور دکتر جهانگیری آماده افتتاح است که سه هزار و ۵۰۰ واحد مسکن مهر، بیمارستان ۹۶ تختخوابی تاکستان و چهار واحد صنعتی از آن جمله است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یادآورشد: مدیران دستگاههای اجرایی لازم است برای سفر وزرای مربوط خود برنامه ریزی لازم را داشته باشند و به طور مستقل هماهنگی کنند تا بتوانیم از این فرصت به خوبی استفاده کنیم.
حبیبی گفت: با تمهیدات لازم مقدمات سفر معاون اول ریاست جمهوری برای حضور در اجلاس نماز و افتتاح چندین طرح عمرانی و صنعتی فراهم شده است.
وی در خصوص تشکیل ستاد تسهیلات سفر نوروزی هم گفت: با صدور احکام دهگانه برای مسئولان ستاد، مقدمات تشکیل ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی و برنامه ریزی برای فعالیت آغاز شده است.
اسفرورین یکی از بخش های شهرستان تاکستان در استان قزوین است که در طوفان نهم اردیبهشت امسال خسارت زیادی را متحمل شد.
۶۱۰۱/ ۶۱۲۸

بخش ارسال دیدگاه ها بسته شده است