مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

آیا هرین کین را فصل بعد با پیراهن کهکشانی ها خواهیم دادیم؟

نبرد ۶ امتیازی‌ها در برنابئو / مچ‌اندازی سرحال‌ترین تیم‌های اروپا در اتحاد

صفحه نخست روزنامه های ورزشی سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶

۳۰۲ Found

آغاز هفته دهم لیگ برتر با نبرد تیم‌های پایین جدولی

گواردیولا: تیم های اسپانیایی چند سالی است در اروپا حکم رانی می کنند!

کلهر: پرسپولیس به معجزه نیاز دارد

وراتی: گروه سانینگ از وضعیت اقتاصدی مناسبی برخوردار است

هلاس‌ورونا برنده جدال تازه‌واردها شد

لسترسیتی در خانه متوقف شد

بوژ: پس از دو شکست محکوم به پیروزی هستیم

کد خبر: 316294 | تاریخ انتشار: ۲۱:۵۲:۴۳ - دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

ایکاردی ستاره ای که حاشیه هایش بیشتر از درخشش هایش رخ نمایی کرد


ایکاردی ستاره ای که حاشیه هایش بیشتر از درخشش هایش رخ نمایی کرد

مائورو ایکاردی

مائورو ایکاردی

به گزارش ورزش ۱۱، شاید همیشه درگیری هایی او مکسی لوپز باعث شده بود تا در تیم ملی آرژانتین یک انسان دور افتاده باشد تا بواسطه اتفاقات خارج از زمین بازی از آرزوهای خود دور بماند، هرچند که او همواره یک استعداد ناب دیگر از سرزمین آلبی سلسته مطرح می شد!

 

در تاریخ فوتبال اینتر میلان و فوتبال ایتالیا بسیار کم رخ داده است بازیکنی جوان به سن و سال ایکاردی تنها با ۲۴  سال ! بتواند بازوبند کاپیتانی تیمش را دست بگیرد و رهبری تیمی قدرتمند و با ریشه در اختیار بگیرد! اگر بخواهیم تمام نکت منفی او را در نظر بگیریم قطعا باید نکات مثبت او را هم در نظر داشته باشیم!

 

ایکاردی حالا فرصت آن را پیدا کرده است تا بار دیگر در تیم ملی آرژانتین حضور پیدا کند، تا به قول خودش آرزوهایش رنگ حقیقت بگیرند، آرزوهایی که او برای رسیدن به آن سامپائولی و حتی لیونل مسی را مجاب کرد تا دست از عقاید خود بکشند و خارج از دید غیر فوتبالی تنها به توانایی های او نگاه کنند!

 

ایکاردی در دیدار شب گذشته اینتر میلان برابر آث میلان نشان داد که وارث استعداد های آرژانتین است! در حد و اندازه های بزرگان آلبی سلسته نیست! اما قطعا جز نامدارترین های این مکتب است! پس نمی توان او را دست کم گرفت.

مائورو ایکاردی
مائورو ایکاردی

 

تلاش های او قابل ستایش است، در اینتر میلان و روزهای تلخ اینب اشگاه نمی توانید مصداقی برای امید و ایمان به آینده بهتر از ایکاردی پیدا کنید! در روزهایی که اریک توهیر این تیم را به حال خود رها کرده و تنها مسائل مالی باشگاه را در نظر دارد، تنها این کاپیتان جوان تیم است که برای آرزوهای خود و تحقق رویاهای نراتزوری می جنگد.

 

شاید در گوشه ای از کار بتوان به ایکاردی ایراد گرفت، او هرگز نتوانست به لحاظ اخلاقی خود را در یک سطح معین قرار دهد و همواره با اتفاق های بی دلیلی که برای خود بوجود آورده است موجب شده است تا هجمه های زیادی را برای خود به جان بخرد، درگیری های او با هواداران نراتزوری را می توان از آخرین نمونه حواشی های او یاد کرد.

مائورو ایکاردی
مائورو ایکاردی

 

ایکاردی این روزها می درخشد، درخشش های اما  منوط به رفتارهای اوست! باید دید مائورو باز هم خود می تواند خودش را از چشم دیگران بیاندازد یا خیر؟

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار