۳۰۲ Found

زیدان: لیگ هنوز تمام نشده و ما تا پایان خواهیم جنگید

۳۰۲ Found

ویدئو های جذاب روز گذشته و بامداد امروز

دی فرانچسکو: ناینگولان یک ابر قهرمان حقیقی است

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

خلاصه بازی: بایرلورکوزن ۲ – لایپزیگ ۲

پیروزی یاران قوچان نژاد و انصاری فرد در لیگ هلند و یونان

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: اتلتیکومادرید ۰ – رئال مادرید ۰

تساوی رامین رضاییان و یارانش در دیدار برابر استاندارد لیژ

خلاصه بازی: ناپولی ۲ – میلان ۱

کد خبر: 327908 | تاریخ انتشار: ۱۹:۳۰:۲۷ - دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

بارسلونایی که از اشتباهاتش درس نمی گیرد


بارسلونایی که از اشتباهاتش درس نمی گیرد

نیوکمپ

نیوکمپ

به گزارش ورزش۱۱، بارسلونا در فصل نقل و انتقالات تلاش عجیبی برای خرید فیلیپه کوتینیو ستاره برزیلی لیورپول انجام داد ولی پیشنهادهای بارسلونا یکی پس از دیگری توسط لک لک ها رد شد و علیرغم میل کوتینیو برای پیوستن به آبی اناری ها این انتقال انجام نشد.

نتیجه این تلاش نافرجام مشکل حل نشده خط میانی بارسلونا و فقدان یک بازیکن طراح در این منطقه است. اگرچه پائولینیو در این فصل عملکرد خوبی در خط میانی بارسا داشته است اما آبی اناری ها از زمان جدایی ژاوی هنوز بازیکنی پاسور  و طراح در میانه میدان در آن سطح نداشته اند و از این نظر در مضیقه هستند. این مسئله بیشتر در بازی های بزرگ و حساس خود را نشان می دهد.
 

http://www.varzesh11.com/
 

به نظر می رسد مدیران بارسا که در چند فصل اخیر  در فصل نقل و انتقالات عمدتا ناموفق بوده اند از ناکامی خرید کوتینیو درس نگرفته اند و قصد دارند در فصل نقل و انتقالات زمستانی و یا تابستانی سال بعد مجددا برای جذب کوتینیو تلاش کنند.با توجه به قاطعیت لیورپولی ها در حفظ کوتینیو به نظر می رسد شانس بارسلونا برای جذب او بسیار کم باشد و از طرفی مدیران بارسا نمی توانند تا زمانی که تکلیف کوتینیو مشخص نشده هزینه ای بالا برای بازیکنی هم پست او صرف کنند، اتفاقی که می تواند یک بار دیگر با ناکامی آنها خط میانی شان را خالی از یک بازیکن طراح کند.
 

http://www.varzesh11.com/

 

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار