بارسلونا به دنبال خرید مدافع آینده دار آژاکس


بارسلونا به دنبال خرید مدافع آینده دار آژاکس

ماتیاس ده لایت

ماتیاس ده لایت

به گزارش ورزش ۱۱، باشگاه بارسلونا در ترکیب ثابت دفاعی این فصل خودش از ساموئل اومتیتی و جرارد پیکه بهره می برد. اما امروز خاویر ماسکرانو اعلام کرد که در پایان فصل از این تیم جدا خواهد شد و بارسا نیز مایل به فروش توماس فرمالن بازیکن همیشه مصدوم خودش دارد اما مشکل اینجاست که هیچ تیمی حاضر نیست این بازیکن را به خدمت بگیرد. 

 

حالا بارسلونا به دنبال مدافع جایگزین در این پست است و یک گزینه جدید از فوتبال هلند و باشگاه آژاکس را زیر نظر گرفته است. ماتیا ده لیخت جوان ۱۸ ساله هلندی که استایلی شبیه به جرارد پیکه دارد و پست اصلی هافبک دفاعی است اما در این فصل چند بازی در دفاع مرکزی بازی کرده است و نشان داده است که پتانسیل بالایی در این بخش از زمین دارد.

 

اما بر خلاف انتظارات بلوگرانا خواهان خرید او در فصل نقل و انتقالات زمستانی است تا او با حضور سریعتر در فوتبال اسپانیا و کسب تجربه موفق شود برای سال بعد او را جانشین ماسکرانو در ترکیب تیم کاتالانی شود.

 

 

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

بخش ارسال دیدگاه ها بسته شده است