بار سنگین سلسائو اروپا برای صعود به روسیه بر روی دوش کریستیانو رونالدو


بار سنگین سلسائو اروپا برای صعود به روسیه بر روی دوش کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو

به گزارش ورزش ۱۱، دیدار های  مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تا به اینجای کار خود شگفتی های بسیاری را در پیش داشته است، از شانس بسیار کم هلند برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، تا کار سخت آرژانتین برابر اکوادور برای کسب سهمیه حداقل پلی آف و … دیگر قدرت های قاره مختلف که در کمال ناباوری برای صعود خود دست به دامن مرحله پلی آف شدند!

 

این اتفاق ادامه دار خواهد بود! امشب نیز  در دیگر دیدار حساس و مهم مرحله مقدماتی راهیابی به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، تیم های اول و دوم گروه B ، یعنی پرتغال و سوئیس باید از ساعت ۱۰:۱۵ دقیقه به مصاف یکدیگر بروند! دیداری که در صورت هر نتیجه ای غیر پیروزی شاگردان فرناندو سانتوس به معنای حضور آنها در مرحله پلی آف و اما و اگر کشیده شدن شانس صعودشان به جام جهانی ۲۰۱۸ خواهد بود.

کریستیانو رونالدو
کریستیانو رونالدو

 

کریستیانو رونالدو ابر ستاره پرتغالی ها در این دیدار همچون همیشه امید اول پرتغالی خواهد بود، امیدی که در باشگاهش نیز همواره برای هواداران رئال مادرید بر قرار است و برگ برنده تیم خود محسوب می شود، اما در پرتغال اوضاع کمی متفاوت است! سانتوس این روزها به نظر آن رابطه همیشگی را با کریستیانو ندارد و به نظر می رسد جدای از مسائل فنی با وی به مشکلاتی برخورده است.

 

پرتغال در دیدار برابر آندورا اوج وابستگی خود را به رونالدو نشان داد! چرا که سانتوس بنا به دلایلی که خود در کنفرانس خبری پس از بازی اعلام کرد، حاضر نشده بود به رونالدو به صورت فیکس بازی دهد و به نوعی وی را تنبیه انضباطی کرده بود تا رونالدو در نیمه اول بازی غایب باشد!

کریستیانو رونالدو
کریستیانو رونالدو

 

در نیمه اول دیدار تیم های مزلی پرتغال و آندورا که حریف چندان قدرتمندی محسوب نمی شود، در نبود رونالدو پرتغالی ها به هیج وجه بر روی دروازه حریف خود خطر ساز نبودند و دچار کلافگی و سردرگنی ویژه ای شده بودند! تا با حضور رونالدو در نیمه دوم به یکباره همه چیز عوض شود و این پرتغال باشد که با حضور ابر ستاره خود بتواند ۲_۰ و با گلزنی او بازی را با ۳ امتیاز مهم به پایان برساند!

کریستیانو رونالدو
کریستیانو رونالدو

 

در دیدار برابر سوئیس اوضاع متفاوت خواهد بود، عدم حضور رونالدو در ترکیب اصلی قطعا برای آنها کار را پیچیده خواهد کرد، چرا که سوئیس همانند آندورا نخواهد بود تا تنها نظاره گر حفظ توپ حریف خود باشد و قطعا در صورت غیبت رونالدو در ترکیب اصلی، ضربه مهلکی را بر پیکره حریف وارد خواهد کرد!

 

باید دید سانتوس به چه می اندیشد، چه چیزی اتز رونالدو ذهن وی را مشغول کرده است و چه مسئله ای میان او و ابر ستاره تیم خود پیش آمده است که حاضر نیست به او به صورت فیکس بازی بدهد! باید منتظر ماند و دید که پرتغال و سانتوس اهمیت صعود مستقیم به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را خواهند فهمید و یا بر سر مسائل درون تیمی و انضباطی خود پایبند خواهند بود! برای فهمیدن آن تنها باید ساعاتی دیگر صبر کرد تا نتیجه کار را حدس زد!

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

بخش ارسال دیدگاه ها بسته شده است