۳۰۲ Found

توقف لستر؛ برد پرگل سلتاویگو و هلاس‌ورونا نتایج آخرین دیدار های لیگ های معتبر اروپایی

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

آیا هرین کین را فصل بعد با پیراهن کهکشانی ها خواهیم دادیم؟

نبرد ۶ امتیازی‌ها در برنابئو / مچ‌اندازی سرحال‌ترین تیم‌های اروپا در اتحاد

صفحه نخست روزنامه های ورزشی سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶

۳۰۲ Found

آغاز هفته دهم لیگ برتر با نبرد تیم‌های پایین جدولی

گواردیولا: تیم های اسپانیایی چند سالی است در اروپا حکم رانی می کنند!

کلهر: پرسپولیس به معجزه نیاز دارد

وراتی: گروه سانینگ از وضعیت اقتاصدی مناسبی برخوردار است

هلاس‌ورونا برنده جدال تازه‌واردها شد

کد خبر: 313217 | تاریخ انتشار: ۴:۴۰:۳۰ - سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

باید سهمیه تعداد تیم‌های صعود کننده را افزایش می‌دادند/ متأسفانه از هیچ‌کس نظری نخواسته‌اند


باید سهمیه تعداد تیم‌های صعود کننده را افزایش می‌دادند/ متأسفانه از هیچ‌کس نظری نخواسته‌اند


مدیرعامل باشگاه مس کرمان با انتقاد از عدم افزایش سهمیه تیم‌های صعود کننده به لیگ برتر گفت: باید تعداد سهمیه تیم‌های لیگ دسته اول را به ۲٫۵ تیم افزایش می‌دادند.


امجد مسعودزاده در خصوص وضعیت تیم فوتبال مس کرمان در مسابقات لیگ دسته اول، اظهار داشت: خدا را شکر روند تیم خوب است. تیم ما در هفته گذشته هم با توجه به شرایط آب و هوایی بازی خوبی مقابل شهرداری ماشهر انجام داد و حتی باید با اختلاف چند گل این تیم را شکست می‌دادیم. متأسفانه در آن دیدار نتوانستیم از فرصت‌های خودمان استفاده کنیم و بازی مساوی شد.

وی ادامه داد: بدشانسی و بی‌دقتی مهاجمان‌مان باعث شد چند موقعیت خوب را مقابل شهرداری ماهشهر از دست دهیم. به طور کلی از شرایط تیم در چند هفته گذشته رضایت دارم و در دو بازی اخیر هم اگر بدشانسی نمی‌آوردیم باید پیروز می‌شدیم. به نظرم بازیکنان‌ باید در زدن ضربات نهایی دقت بیشتری کنند.

مدیرعامل باشگاه مس کرمان درباره تغییر نکردن تعداد سهمیه تیم‌های صعود کننده از لیگ دسته اول به لیگ برتر و باقی‌ماندن همان سهمیه دو تیم، تصریح کرد: اصلاً از این تصمیم راضی نیستیم. ما از سازمان لیگ گله داریم، آن‌ها در مراسم قرعه‌کشی اعلام کردند تا پیش از آغاز مسابقات تکلیف تعداد سهمیه تیم‌های صعود کننده به لیگ برتر را مشخص می‌کنند، اما این اتفاق اکنون و در هفته هفتم افتاده است. زمانی که سهمیه مشخص نیست بازیکنان انگیزه خود را از دست می‌دهند و تیم‌ها هم تکلیف خود را نمی‌دانند.

مسعودزاده در ادامه با انتقاد از افزایش نیافتن سهمیه صعود تیم‌ها به لیگ برتر،‌ گفت:‌ واقعاً دو سهمیه برای لیگ ۱۸ تیمی خیلی کم است. باید این سهمیه را به ۲٫۵ افزایش می‌دادند. در این صورت حداقل تیم سوم لیگ دسته اول با تیم چهاردهم لیگ برتر بازی می‌کرد و هر کدام که بهتر بودند به لیگ برتر صعود می‌کردند. این کار یک شانس برای تیم‌های لیگ یکی بود. ما هدف‌مان این است بهترین‌ها در لیگ برتر حضور داشته باشند و با این روش تیم چهاردهم لیگ برتر هم تست می‌شد.

وی افزود: متأسفانه این تصمیمی است که فدراسیون فوتبال گرفته و حتی یک جلسه هم تشکیل نداده است تا نظر کارشناسان را در این مورد بشنود. ای کاش یک جلسه تشکیل می‌دادند و در این مورد رأی‌گیری می‌شد. نمی‌دانم چطور به این نتیجه رسیده‌اند، اما از ما که هیچ نظری نخواستند.

انتهای پیام/

 

باید سهمیه تعداد تیم‌های صعود کننده را افزایش می‌دادند/ متأسفانه از هیچ‌کس نظری نخواسته‌اند
از بقیه مطالب دیدن فرمایید

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار