پاری سن ژرمن ۸_۰ دیژون؛ پاری سن ژرمن دیژون را در هم کوبید

والکات: در اورتون ماجراجویی جدید در پیش دارم

کاوانی به رکورد زلاتان رسید

مراکش به عنوان اولین تیم صعود کرد

۳۰۲ Found

پایان کار سیلورهای ایران در مسابقات عمان

رکورد شکنی جدید نیمار در بازی امشب

دانشگاه با ۹ گل از سد سیرجان گذشت

والنسیا ۲_۱ آلاوز، پیروزی سخت اما با ارزش برای والنسیا

خلاصه بازی: اتلتیکومادرید ۱ – سویا ۲

ترک عادت آقای خاص در الدترافورد

۳۰۲ Found

کد خبر: 347425 | تاریخ انتشار: ۲۳:۲۲:۲۷ - جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

بایر لورکوزن ۱_۳ بایرن مونیخ، طلسم شکنی به سبک هاینکس


بایر لورکوزن ۱_۳ بایرن مونیخ، طلسم شکنی به سبک هاینکس

بایرن لورکوزن و بایرن مونیخ

بایرن لورکوزن و بایرن مونیخ

به گزارش ورزش ۱۱، پس از تعطیلات طولانی مدت بوندس لیگای آلمان در دیدار آغازین نیم فصل دوم این رقابت ها بایرن مونیخ صدر نشین در خانه لورکوزن به مصاف این تیم رفت و در نهایت موفق شد با نتیجه ۱-۳ پیروز شود.

 

در آغاز بازی بایرنی ها که با مصدومین زیادی به این دیدار پا گذاشته بودند سعی بر تسلط بر تیم میزبان داشتند. این دیدار بسیار درگیرانه دنبال می شد و با سوت های فراوان داور متوقف می شد. تا پایان نیمه اول ۴ مهره از دو تیم با کارت زرد داور روبرو شدند. در نیمه اول بازیکنان بایرن بارها به سمت دروازه میزبان هجوم آوردند که با درخشش فوق العاده برندن لنو به ثمر نمی شست. تا اینکه در دقیقه ۳۲ خاوی مارتینز روی اشتباه مدافعین لورکوزن به گل رسید تا باواریایی ها ۱۰- پیش بی افتند. این نتیجه تا پایان نیمه اول ادامه داشت.

 

بایرن مونیخ-لورکوزن
بایرن مونیخ-لورکوزن

 

در نیمه دوم لورکوزنی ها سعی در جبران نتیجه داشتند که توپ و میدان را در اختیار گرفته بودند. آنها در دقیقه ۵۵ به وسیله بایلی توپ را به تیرک دروازه مونیخی ها کوبیدند. این موقعیت روی حرکت انفرادی زیبای بایلی شکل گرفت. اما بایرنی ها که تحت فشار جدی بودند در یک حرکت زیبا توسط فرانک ریبری به گل رسیدند. وینگر فرانسوی در دقیقه ۵۹ از میان مدافعین میزبان به زیبایی عبور کرد و با یک شوت دقیق دروازه لنو را باز کرد تا حساب کار ۲-۰ شود. در ادامه لورکوزن به دنبال گلزنی بود که در دقیقه ۷۰ کوین وولاند بهترین گلزن تیمش با یک شوت عالی از پشت محوطه جریمه دروازه اولرایش را باز کرد تا نتیجه ۲-۱ و وولاند ۱۰ گله شود. در ادامه کار توپ بیشتر در میانه میدان درگیرانه دنبال می شد تا اینکه در دقیقه ۹۱ روی یک ضربه ایستگاهی جیمز رودریگز روی یک ضربه فوق العاده کار را ۳-۱ کرد تا با همین نتیجه بایرن دور دوم بوندس لیگا را نیز با پیروزی آغاز کند.

 

باواریایی ها ۴۴ امتیازی و در صدر ماندند و لورکوزن با این شکست ۲۸ امتیازه در جایگاه چهارم باقی ماند.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار