افشاگری جدید علی کریمی: پاسخگوی ۶۹ میلیارد تومان ضرر به باشگاهها باشید!

نوری‌زاده مثل رشنونژاد هم حذف شد

۳۰۲ Found

بیژن حیدری: کمک به زازله زدگان برایم مهمتر از داوری فوتبال است

غیبان پر شمار بارسلونا برابر لگانس

بیانیه شدیداللحن باشگاه نساجی درباره سهم بلیت فروشی

ادعای عجیب زیدان؛ بیل ۴ روز دیگر بر می گردد

۳۰۲ Found

وضعیت نامشخص کرمی برای بازی با جمی‌ها

مورینیو خبر داد؛ زلاتان و پوگبا آماده بازی برای منچستر یونایتد هستند

آخرین وضعیت مصدومان سپاهان برای بازی با تراکتورسازی

اتومبیل قهرمانی شوماخر ۶.۴ میلیون یورو فروش رفت

کد خبر: 327898 | تاریخ انتشار: ۱۸:۵۶:۲۶ - دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

بدترین خریدهای کهکشانی ها


بدترین خریدهای کهکشانی ها

رئال مادرید

رئال مادرید

به گزارش ورزش ۱۱، رئال مادرید  همیشه با به خدمت گرفتن ستاره های دنیای فوتبال سعی دارد بهترین بازیکن ها را در اختیار داشته باشد و همین موضوع باعث شده است تا این تیم لقب کهکشانی ها را به خود اختصاص دهد. اما در سال های گذشته آنها در مواردی دچار اشتباه شده اند و با صرف هزینه های بسیار نتواسنته اند بازده مورد نظر خود را بگیرند. بازیکنانی که با درخشش در تیم خود راهی لوس بلانکوس شدند، اما نتوانستند پرفروغ ظاهر شوند.

 

۱- گرت بیل:

گرت بیل
گرت بیل

 

گرت بیل ستاره ولزی که با درخشش در باشگاه تاتنهام  توانست توجه باشگاه رئال مادرید را به خود جلب کند و در سال ۲۰۱۳ با قرادادی ۹۰ میلیون پوندی راهی سانتیاگو برنابئو شد. اگرچه بیل در این سال ها بازی های خوبی  برای مادریدی ها انجام داده است اما مصدومیت های پی در پی او باعث شد که او در لیست خریدهای بد کهکشانی ها جای بگیرد.

 

۲- کاکا:

کاکا
کاکا

 

هواداران رئال مادرید همیشه حضور این ستاره برزیلی را که توانسته بود در تیم میلان بازی های درخشانی را از خود ارائه دهد، انتظار می کشیدند. سرانجام این بازیکن با قرادادی ۶۰ میلیون پوندی به کهکشانی ها پیوست. اما او او در رئال مادرید دچار افت شد و نام او در سال های حضور در رئال کم کم از ذهن ها پاک شد.

 

۳- ایارامندی:

ایارامندی
ایارامندی

 

آسیر  ایارامندی فوتبال خود را در  سوسیداد شروع کرد و توانست به عنوان یکی از برترین بازیکنان رده سنی زیر ۲۱ سال انتخاب شود. این  هافبک دفاعی جوان اسپانیایی در سال ۲۰۱۳ با قراردادی ۳۲ میلیون یورویی، به عنوان گرانترین بازیکن اسپانیایی به رئال پیوست. او که در سال های کوتاه حضور خود در مادرید نتوانست توقعات را برآورده کند، سرانجام در سال ۲۰۱۵ به تیم سابق خود سوسیداد بازگشت.

 

۴- جاناتان وودگیت:

وودگیت
وودگیت

 

وودگیت در سال ۲۰۰۴ با قراردادی ۱۸٫۵ میلیون یورویی نیوکاسل را به مقصد رئال مادرید ترک کرد. شاید شروع او را در لباس کهکشانی ها بتوان بدترین شروع تاریخ این تیم دانست، وودگیت بد شانس در اولیت دیدار خود برای لوس بلانکوس مصدوم شد و یک سال از میادین به دور بود و هنگامی که پس از یک سال به ترکیب این تیم بازگشت و در اولین دیدار او پس از مصدومیت یک گل به خودی و اخراج را برای رئال به همراه داشت. او در سال ۲۰۰۶ به باشگاه سابق خود بازگشت.

 

۵- والتر ساموئل:

ساموئل
ساموئل

 

ساموئل در سال ۲۰۰۴ با قراردادی ۲۳ میلیون یورویی از تیم آس رم ایتالیا به جمع کهکشانی ها اضافه شد، اما در رئال مادرید نتوانست عملکرد قابل قبولی از خود به نمایش بگذارد، او که لقب دیوار را به خود اختصاص داده بود، در لباس کهکشانی ها شبیه یک دیوار شکسته عمل کرد. ساموئل در سال ۲۰۰۵ از جمع کهکشانی ها جدا شد و به اینتر میلان پیوست.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار