گلهای بازی: پاری سن ژرمن ۸ – دیژون ۰

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

جشنواره گل پاری‌سن‌ژرمن با آتش‌بازی نیمار

والورده: اسپانیول از اشتباه ما بخوبی بهره برد

ویگان و سوانزی صعود کردند

چلسی ۱(۵)_۱(۳) نوریچ، صعود پر دردسر خانگی

پاری سن ژرمن ۸_۰ دیژون؛ پاری سن ژرمن دیژون را در هم کوبید

والکات: در اورتون ماجراجویی جدید در پیش دارم

کاوانی به رکورد زلاتان رسید

مراکش به عنوان اولین تیم صعود کرد

۳۰۲ Found

پایان کار سیلورهای ایران در مسابقات عمان

کد خبر: 329933 | تاریخ انتشار: ۸:۳۴:۲۸ - یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

بدترین خط حمله تاریخ رئال مادرید طی ۱۱ سال گذشته در فصل ۲۰۱۷/۱۸ رونمایی شد!


بدترین خط حمله تاریخ رئال مادرید طی ۱۱ سال گذشته در فصل ۲۰۱۷/۱۸ رونمایی شد!

رئال مادرید

رئال مادرید

به گزارش ورزش ۱۱، رئال مادرید به حقیقت این روزها بیمار است، شاید در اوایل فصل این گونه تلقی می شد که این اتفاقات مقطعی است و به زودی تمامی مسائل با گذر از بحران کوتاه مدت حل خواهند شد، اما این طوفان برای زیدان و قو های سپید مادرید پایان یافتنی نیست!

 

بذری که در ابتدای فصل کاشته شد، برای امروز پاسخگو نیست، این بذر نیاز به پرورش دارد و زیدان در تیمی این کار را انجام داد که هوادارانش جز پیروزی به هیچ چیز نمی اندیشند، به لحاظ تاکتیک باشگاه داری این مسئلله بسیار درست است، اما برای یک غول، گوشه گیری مرگ است!

زین الدین زیدان
زین الدین زیدان

 

رئال مادرید بازیکنان جوان زیادی را پیش از حضور زیدان در باشگاه خود داشته است، برای مثال مارتین اودگارد یکی از مستعد ترین آنها بود، اما سیاست های رئال مادرید هرگز اجازه نمی داد او یکی از سرمایه های باشگاه محسوب شود و در زمانی به نیمکت لوس بلانکوس اضافه شد که هیچ کس نمی توانست او را به عنوان یک خرید برای ترکیب اصلی بپذیرد! چرا که رئال مادرید از دیر باز پایگاه سلاطین فوتبال بوده است!

 

زیدان در پیش فصل تابستانی دست به  حرکتی بزرگ زد، حرکتی که می تواند در پایان کار راه جدایی را به او نشان دهد، چرا که با خرید های گمنام  و کم هزینه سعی کرد تا فلسفه ای تازه را به باشگاه بیاموزد، اتفاقی که در یوونتوس به عنوان یک الگو محسوب می شود را به عبارتی درست تر در رئال مادرید پیاده سازی کرد!

بنزما و رئال مادرید
بنزما و رئال مادرید

 

خسوس وایخو، تئو هرناندز، بورخال مایورال و اشرف حکیمی خرید هایی بودند که زیزو به آنها بسنده کرد! او در رفتاری جالب تر از سنگینی نام تیم خود کاست و آلوارو و موراتا و جیمز رودریگز را در لیست فروش قرار داد! اتفاقی که تنها زیدان جرات انجام را دارد و عواقب آن را به جان می خرد.

 

واقع بینانه بخواهیم به این اتفاقات نگاه کنیم، در کوتاه مدت این مسئله نتوانست جواب مثبتی به کهکشانی ها بدهد، البته که نباید زود قضاوت کرد، چرا که اگر همین رئال مادرید می توانست به نتایج بهتری دست پیدا نماید، حالا باید شاهد تاج گذاری زیزو نزد هواداران رئال می بودیم! پس باید در قضاوت عدالت را برقرار سازیم.

زین الدین زیدان
زین الدین زیدان

 

رئال مادرید طی ۱۲ هفته گذشته رقابت های لالیگا تنها توانسته است ۲۲ گل را به ثمر برساند، یعنی میانگین ۱٫۸ گل در هر بازی! رکوردی فاجعه انگیز که در ۱۱ سال گذشته بی سابقه بوده است، رکوردی که جز به جز خط حمله رئال مادرید با ناآمادگی کامل خود در این مسئله نقش عمده ای را ایفا ساختند تا زیدان سیبل تمامی انتقادات باشد.

 

رئال حالا ۱۰ امتیاز با صدر جدول لالیگا فاصله دارد که جبرانش بسیار سخت و جانکاه خواهد بود، زیزو حالا شاید اگر به گذشته با دقت تر نگاه کند، قطعا نیمکتی قدرتمند تر را برای افت ستارگان بزرگ خود می ساخت تا در این شرایط بحرانی بتوانند چاره ساز باشند.

 

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار