۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

روحانی:مرحوم حاج مصطفی خمینی امید همه انقلابیون بود

پایان دومین جلسه رسیدگی به پرونده «حمید بقایی»

کابوس پرسپولیس در خط حمله

اعتراض رسمی استقلال به حکم محرومیت وریا

دستگیری سه سارق حرفه‌ای منزل

با کارت مترو سوار تاکسی شوید

۳۰۲ Found

وسواس و صدماتی که به روان خانم ها می زند

راه و روش فروش خودروی دست دوم

غرویان : باید از ناطق نوری و سید حسن خمینی در تصمیم‌گیری‌ها و تریبون‌های نظام استفاده کنیم

کد خبر: 277842 | تاریخ انتشار: ۶:۴۰:۵۶ - دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

برانکو به دنبال جذب این بمب نقل و انتقالات نبود


برانکو به دنبال جذب این بمب نقل و انتقالات نبود

قبل از آنكه خبر تمديد قرارداد رسمي مسعود شجاعي با باشگاه پانيونيوس به صورت رسمي از طريق رسانه‌هاي يوناني منتشر شود، شايعه بازگشت مسعود به ليگ ايران و حضور در باشگاه پرسپوليس به گوش مي‌رسيد.
 
 
 
حتي يكي از رسانه‌هاي مهم كشورمان نوشت: «اين بازيكن با قراردادي بالغ بر يك ميليارد و ۶۵۰ ميليون تومان قرار است پرسپوليسي شود» و برخي از منابع خبري كه پيگير ماجرا بودند، دليل اين امر را همكاري برانكو با شجاعي قبل از جام جهاني‌ ۲۰۰۶ آلمان عنوان كردند و نوشتند: «برانكو به حدي اين بازيكن را دوست داشت كه او را در ۲۲ سالگي با خود به جام جهاني‌ برد» و اصلاً بعيد نبود با اين شرايط، هواداران، شايعه حضور شجاعي در پرسپوليس را باور كنند.
 
 
 
با اين حال يكي از نزديكان به باشگاه پرسپوليس به ما گفت: «از روز اولي كه نام مسعود شجاعي اطراف باشگاه شنيده شد، ما هم دچار شك و ترديد شديم زيرا برانكو هيچ نامي از اين بازيكن نياورده بود و مسعود در ليست كادر فني ما نبود. از سوي ديگر حتي نمي‌دانستيم قضيه چيست كه اين خبر را با ذكر رقم پيشنهاد باشگاه به اين بازيكن منتشر كردند در حالي كه ما سقف قرارداد داشتيم و طبق همان سقف، بازيكن جذب كرديم. آن وقت چطور مي‌توانيم بيش از ۵۰۰ ميليون تومان بالاتر از سقف پول بدهيم تا شجاعي را جذب كنيم!»

خبر برانکو به دنبال جذب این بمب نقل و انتقالات نبود از سایت www.hometehran.com امیدوارم لذت برده باشید کامنت هم یادتون نره

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار