۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

ویدئو های جذاب روز گذشته و بامداد امروز

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

گزارش ویژه ورزش ۱۱؛ مهاجمانی که در اولین فصل حضورشان در تیم جدید درخشیدند

بارسلونا در فکر ربودن بازیکن مورد نظر رئال مادرید

مرادمند: پزشک تیم اجازه نمی‌دهد مقابل پرسپولیس بازی کنم

۳۰۲ Found

آندره آ پیرلو، طراح فتح جام جهانی ۲۰۰۶ از فوتبال خداحافظی کرد

صفحه نخست روزنامه های ورزشی سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۶

اعلام ورشکستگی یکی از باشگاه های قدیمی فوتبال ایتالیا

۳۰۲ Found

کد خبر: 302951 | تاریخ انتشار: ۱۰:۵۰:۲۴ - جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

بررسی دیدار های شب گذشته لیگ اروپا


بررسی دیدار های شب گذشته لیگ اروپا

لیگ اروپا فصل 2018-2017

لیگ اروپا فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۷

به گزارش ورزش۱۱، با شروع شدن لیگ اروپا فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۷  تیم های گره های A تا L دیشب در هفته اول این رقابت ها رو در روی یکدیگر قرار گرفتند و هفته ی نخست این رقابت ها هفته ی پرگلی بوده است.

 

در گروه A تیم های ویارئال و آستانه قزاقستان در مقابل هم قرار گرفتند و در نهایت ماینده کشور اسپانیا در یک دیدار نسبتا راحت موفق شد سه بر صفر حریف خود را شکست دهد و در صدر گروه قرار بگیرد.

از این گروه تیم اسلاویا پراگ چک موفق شد با یک گل نماینده رژیم صهیونیستی را شکست دهد و پشت سر ویارئال در رتبه دوم گروه قرار بگیرد.

 

در گروه B دو تیم دیناموکیف اوکراین و اسکندربو آلبانی به مصاف هم رفتند که تیم دیناموکیف موفق به شکست سه بر یک حریف در این دیدار شد.

در همین گروه تیم های یانگ بویز سوئیس و پارتیزان بلگراد صربستان هم رو در روی هم قرار گرفتند که نتیجه این دیدار یک بر یک تساوی خاتمه یافت تا دیناموکیف به تنهایی در صدر گروه قرار بگیرد.

 

در گروه C تیم های هافنهایم و براگا به مصاف هم رفتند و تیم براگا پرتغال موفق به شکست تیم هافنهایم شد و با توجه به تساوی صفر بر صفر  تیم های باشک شاهیر و لودوگورتس در صدر این گروه قرار گرفت.

 

گروه D این رقابت ها شاهد تیم میلان است که دومین تیم پر افتخار اروپا بشمار می رود، اما حالا آنها پا در لیگ اروپا گذاشتند و در اولین دیدار خود در مقابل تیم آسترا وین موفق به پیروزی ۵ بر یک شدند و در صدر جدول قرار گرفتند گروهی که دو تیم رییکا کرواسی و آ اک یونان هم به مصاف  هم رفتند که تیم یونانی موفق شد دو بر یک حریفش را شکست دهد و پشت سر میلان در رده دوم قرار بگیرد.

 

در گروه E این رقابت ها که گروه نسبتا سخت تری نسبت به سایر گروه ها می باشد تیم های آتالانتا و اورتون مقابل هم قرار گرفتند که نماینده کشور ایتالیا موفق شد یاران وین روونی را در تیم اورتون با نتیجه سه بر صفر شکست دهد و در صدر گروه قرار بگیرد. در دیگر بازی های این گروه تیم های آپولون قبرس و لیون فرانسه هم به نیتجه ی یک بر یک و کسب یک امتیاز رضایت دادند.

 

در گروه F تیم های فاستاوزیلن چک و شریف تیراسپول مولداوی در مقابل هم قرار گرفتند که همانند دیگر تیم های این گروه یعنی کپنهاگن دانمارک و لوکوموتیو موسکو نتیجه شان صفر بر صفر مساوی خاتمه یافت تا هر چهار تیم این گروه یک امتیازی باشند.

 

در گروه G دو تیم استوابخارست رومانی و ویکتوریا پلژن چک به مصاف هم رفتند که در  این دیدار نماینده کشور رومانی سه بر صفر به پیروزی رسید. همچنین تیم لوگانو سوئیس در مقابل حریف رژیم صهیونیستی با نتیجه دو بر یک شکست خورد تا استوابخارست در این گروه صدر نشین باشد.

 

در گروه H این رقابت ها و در یک بازی جنجالی تیم های آرسنال و کلن آلمان در استادیوم امارات شهر لندن به مصاف هم رفتند که در بازی ای که هوداران تیم کلن اختشاشاتی را در طول این مسابقه داشتند آرسنال سه بر یک پیروز این دیدار بود و با توجه به تساوی یک بر یک ستاره سرخ بلگراد و باته بوریسوف بلاروس در صدر جدول گروه H قرار گرفت.

 

گروه I جایی که تیم های مارسی و قونیه اسپور ترکیه به مصاف هم رفتند که تیم فرانسوی موفق شد یک بر صفر حریف خود را شکست دهد و در صدر جدول قرار بگیرد. در دیگر بازی این گروه دو تیم ویتوریا گیمارش پرتغال و سالزبورگ اتریش به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

 

در گروه J این رقابت ها تیم های زوریا لوهانسک اوکراین و استرسوند سوئد به مصاف هم رفتند که تیم استر موفق شد با گلزنی سامان قدوس لژیونر کشورمان در این دیدار دو بر صر پیروز شود و با توجه به تساوی تیم های هرتا برلن و آتلتیک بیلبائو در صدر جدول این گروه قرار بگیرد.

 

در گروه K این مسابقات تیم های زولته فارخم بلژیک و نیس فراسنه رو در روی یکدیگر قرار گرفتند که تیم نیس در یک دیدار پر گل موفق به شکست ۵ بر ۱ حریفش شد در دیگر بازی این گروه تیم ویتسه آرنهایم هلند و لاتزیو به مصاف هم رفتند که تیم لاتزیو موفق شد سه بر دو در خانه ی حریف پیروز شود و پا از نیس در رتبه دوم جدول این گروه قرار بگیرد.

 

در آخرین گروه این رقابت ها و در گروهL تیم های واردار مقدونیه و زینیت روسیه به مصاف هم رفتند که تیم زنیت موفق شد در این دیدار ۵ بر یک پیروز شود و به تنهایی در صدر جدول قرار بگیرد همچنین در دیگر دیدار این گروه تیم رئال سوسیداد اسپانیا ۴ بر صفر تیم روزنبرگ نروژ را شکست داد تا بعد از زنیت در رتبه دوم جدول این گروه قرار بگیرد.

 

 

 

 

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار