۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 312855 | تاریخ انتشار: ۷:۱۴:۲۱ - دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

بروجردی: تجزیه عراق خط قرمز تهران، آنکارا و بغداد است


بروجردی: تجزیه عراق خط قرمز تهران، آنکارا و بغداد است


علاءالدین بروجردی در تشریح جلسه روز یکشنبه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: چهارمین جلسه تحولات اقلیم کردستان عراق با حضور ارگان‌های ذی‌ربط در محل کمیسیون برگزار و آخرین موضوعات در این خصوص بررسی شد.
 
 
نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: گزارشی از مراسم بزرگداشت خاکسپاری آقای جلال طالبانی در سلیمانیه با توجه به حضور وزیر امور خارجه کشورمان، نیز ارایه شد.
 
 
به گزارش ایرنا، وی افزود: همچنین در ارتباط با تصمیم‌های گرفته شده برای حل مشکل اقلیم کردستان عراق بحث و بررسی شد، در حقیقت «تجزیه عراق» خط قرمز سه کشور جمهوری اسلامی ایران، ترکیه و عراق است لذا هماهنگی‌های لازم بین سه کشور برای حل مشکلات به وجود آمده ادامه دارد.
 
 
ایران رفراندوم کردستان عراق را به رسمیت نمی شناسد
 
بروجردی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران به هیچ عنوان رفراندوم را به رسمیت نمی‌شناسد و با همکاری دو کشور مذکور وضعیت سابق در اقلیم کردستان باید در راستای منفعت مردم اقلیم و عراق بازگردد.
 
 
رئیس کمیسیون امینت ملی مجلس شورای اسلامی، گفت: جلسات به منظور آگاهی اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس و ارایه نظرات آنها به مجموعه برگزار شد که در آینده هم ادامه خواهد داشت.

خبر بروجردی: تجزیه عراق خط قرمز تهران، آنکارا و بغداد است از سایت www.hometehran.com امیدوارم لذت برده باشید کامنت هم یادتون نره

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار