۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

بوش: اوبامیانگ به دلیل بی نظمی در تمرینات از لیست ما خط خورد

سفر به مسابقات آسیایی با پول ورزشکار

آنچلوتی در یک قدمی نیمکت آتزوری

۳۰۲ Found

مقصودی: حسینی و ثوری بهترین گزینه برای ریاست فدراسیون هستند

محرمی: بازی باونزوئلا و پاناما ضرورت نداشت

دیدار های حساس هفته پیش رو فوتبال اروپا

۳۰۲ Found

کد خبر: 327628 | تاریخ انتشار: ۷:۲۵:۴۰ - دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

بنزما: من خودخواه هستم اما این لقب به رونالدو بیشتر می آید!


بنزما: من خودخواه هستم اما این لقب به رونالدو بیشتر می آید!

کریم بنزما

کریم بنزما

به گزارش ورزش ۱۱، کریم بنزما در فصل جاری رقابت های لالیگا اسپانیا، فصلی کاملا ناموفق را داشته است، چرا که در یازده هفته گذشته این رقابت ها تنها توانسته است ۱ بار دروازه رقبای خود را باز نماید، این مسئله در مورد کریستیانو رونالدو نیز صدق می کند! تا خط حمله رئال مادرید از همیشه ضعیف تر باشد.

 

بنزما معتقد است در رئال مادرید او کار بسیار دشواری را برای گلزنی دارد، چرا که کریستیانو رونالدو خودخواه تر از همه است و فرصت گلزنی را کم تر به او می دهد؛ بنزما در این باره اظهار داشت: من نمی توانم بپذیرم که خودخواه هستم، کریستیانو رونالدو از من خودخواه تر است! من کار بسیاری سختی را برای گلزنی دارم، چرا که رونالدو همواره به دنبال گلزنی است و اغلب توپ ها به او ختم می شود!

کریم بنزما
کریم بنزما

 

من با این مسئله مشکلی ندارم، با رونالدو کنار می آیم، فکر می کنم یک مهاجم باید خودخواه باشد، در هر بازی که کنار کریستیانو هستم از بازی کردن با او لذت می برم، نمی توانیم رونالدو را محکوم به رفتار بد کنیم،  او با همین خودخواهی اش توانسته اینگونه از خود آمار فوق العاده به جای بگذارد.

 

باید در اسپانیا انتقاداتی که می شود را تحمل کرد، باید دلیل آن را درک کرد، چرا که آنها همیشه پیروزی می خواهند، مسئله شخصی نیست، اما هنگامی که شما را هو می کنند لحظه بسیاری سختی است که باید اعتراف کنم تحمل کردن آن بسیار سخت است!

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار