دایی: باید کار را در نیمه اول تمام می کردیم

مصدومیت پائولینیو چندان جدی نیست

۳۰۲ Found

فرشاد احمدزاده از بازی بعدی محروم شد

خلاصه بازی: لگانس ۰ – رئال مادرید ۱

لگانس ۰_۱ رئال مادرید؛ پیروزی شاگردان زیدان در خانه لگانس

عاشورزاده و صفری فردا به روی شی هاپ چانگ می‌روند

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

لگانس ۰ – رئال مادرید ۱ ؛ کمی شادی بعد از کابوسِ لالیگا

عاشورزاده و صفری فردا به روی شی هاپ چانگ می‌روند

۳۰۲ Found

دخیا: از پوشیدن پیراهن منچستر حس غرور دارم

کد خبر: 304156 | تاریخ انتشار: ۶:۴۷:۳۲ - دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

به کسی جز حاتمی برای سرمربیگری تیم ملی بسکتبال فکر نکرده‌ایم


به کسی جز حاتمی برای سرمربیگری تیم ملی بسکتبال فکر نکرده‌ایم

  • #علی توفیق
  • #مهران حاتمی
  • #بسکتبال
  • #تیم ملی بسکتبال ایران

دبیر فدراسیون بسکتبال با بیان اینکه در کمیته فنی تکلیف سرمربی تیم ملی برای رویدادهای پیش رو مشخص می شود، گفت: البته به غیر از حاتمی به گزینه دیگری فکر نکرده‌ایم.


تیم ملی بسکتبال با هدایت مهران حاتمی در مسابقات کاپ آسیا که برای نخستین بار با حضور نمایندگان اقیانوسیه برگزار شد، به عنوان بهترین تیم آسیایی و بدون باخت فینالیست شد و با کسب عنوان نایب قهرمانی به کار خود در این رقابت ها پایان داد. بازیکنان تیم ملی بسکتبال با شروع فصل جدید رقابت های لیگ برتر، درگیر این مسابقات خواهند شد اما آنها یک ماه بعد از شروع مسابقات باید آماده حضور در مسابقات انتخابی جام جهانی شوند.

 

در واقع رقابت های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۹ چین مهمترین رویداد پیش روی تیم ملی بسکتبال است. در چارچوب این مسابقات ملی پوشان بسکتبال باید آذرماه دو دیدار با تیم های عراق و قطر برگزار کنند. بر همین اساس تصمیم گیری در رابطه با تیم ملی و به خصوص وضعیت کادر فنی باید یکی از اولویت های فدراسیون برای هفته های آینده باشد.

 

علی توفیق و در رابطه با برنامه مورد نظر فدراسیون بسکتبال در این زمینه گفت: مهران حاتمی در بدترین شرایط هدایت تیم ملی را عهده دار شد و انصافا هم نتایج خوبی در مسابقات اردن و لبنان به دست آورد. مهران حاتمی و تیمی که وی در اختیار داشت حالا عنوان نایب قهرمانی آسیا و اقیانوسیه را یدک می کشد و با این عنوان باید در مسابقات پیش رو شرکت کند. البته برای این رقابت ها برنامه از پیش تعیین شده ای نداریم اما آنچه مسلم است به گزینه جدیدی هم برای هدایت تیم ملی فکر نکرده ایم.

 

وی در این رابطه ادامه داد: از نظر من تیم ملی بسکتبال با مریبان داخلی نتیجه می گیرد و مهران حاتمی هم با عملکردی که تیمش داشت، نشان داد که بهترین گزینه داخلی برای هدایت تیم ملی است. ایران با باورمن در مسابقات قهرمانی آسیا سوم شد اما با مهران حاتمی در مسابقاتی که استرالیا و نیوزلند هم در آن شرکت داشتند، نایب قهرمان شد.

 

دبیر فدراسیون بسکتبال تاکید کرد: در هر صورت باید در رابطه با وضعیت کادر فنی تیم ملی برای مسابقات پیش رو تصمیم گیری شود ضمن اینکه باید شرایط مهران حاتمی و برنامه های وی هم لحاظ شود. به زودی کمیته فنی در این زمینه تشکیل جلسه خواهد داد. الان فصل جدیدی از مسابقات را پیش رو داریم. طبق برنامه از پیش اعلام شده باید سوم آذرماه در چارچوب همین رقابت های انتخابی جام جهانی چین با عراق بازی کنیم و سوم آذرماه هم میزبان قطر هستیم.

 

توفیق تاکید کرد: به زودی کمیته فنی تشکیل جلسه می دهد. قطعا از مهران حاتمی هم دعوت خواهد شد تا در این نشست حضور داشته باشد. به هر حال باید شرایط این مربی را هم در نظر داشته باشیم. در همین نشست در رابطه با وضعیت کادر فنی تصمیم گیری خواهد شد.

به گزینه‌ای غیر از حاتمی برای هدایت تیم ملی بسکتبال فکر نکرده‌ایم
از بقیه مطالب دیدن فرمایید

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار