بیل می رود، امباپه می آید


بیل می رود، امباپه می آید

کیلیان امباپه و گرت بیل

کیلیان امباپه و گرت بیل

به گزارش ورزش ۱۱، پس از مصدومیت های طولانی فصل گذشته گرت بیل در ترکیب رئال مادرید و خالی شدن دست زین الدین در برهه حساس فصل، رئال مادرید مجبور شد تا از گزینه هایی مانند ایسکو و مارکو آسنسیو در پست غیر تخصصی چینش ۳-۳-۴ استفاده کند.

 

رئال مادرید فصل پیش با درخشش فوق العاده پدیده خود آسنسیو جوان موفق  به قهرمانی در لیگ قهرمانان و لالیگای اسپانیا شد. اما در دیدار های حساس پایانی لیگ قهرمانان نبود او در ترکیب رئال حس می شد تا جایی که حتی به فینال در سرزمین مادری اش نیز  روی نیمکت نشست تا شاهد قهرمانی تیمش باشد.

 

اما در پیش فصل مسابقات امسال وینگر ولزی زودتر  به تمرینات بازگشت و با تمرینات اختصاصی سعی کرد فصل پیش را از ذهن هواداران پاک کند. بیل فصل را هم بسیار خوب آغاز کرد و در دیدار با سوسیه داد و دورتموند ستاره تیمش بود اما دوبار مصدومیت مجدد او را دو ماه از میادین به دور کرد. پس از این دو ماه در حالی که زیدان احساس می کرد برای دربی پیش روی مادرید در اختیار خواهد داشت، دوباره مصدوم شد تا این بار فریاد تمام مادریدیستاها در سرتاسر دنیا و حتی کادر فنی و مدیریت رئال مادرید را در آورد.

 

گرت بیل
گرت بیل

 

بیل در ۲۵۰ بازی رئال از سال ۲۰۱۳ که به این تیم پیوسته است در ۹۱ بازی غایب بوده است و به جز سال اول و گلزنی در دو فینال کوپا دل ری و لیگ قهرمانان اروپا نقشی در موفقیت های سالیان اخیر تیمش نداشته است. در چنین قابی فلورنتینو پرز که صبرش لبریز شده است در پی فروش او در تابستان به یکی از تیم های انگلیسی است. منچستر یونایتد که فصل گذشته با ۱۱۰ میلیون یورو حاضر به عقد قرارداد با او بود کماکان جدی ترین مشتری این بازیکن ولزی است.

 

فلورنتینو که قصد دارد او را با رقم ۸۵ میلیون یورو بفروشد، جانشینش را هم انتخاب کرده است و کیلیان امباپه ستاره جوان فرانسه و باشگاه پاری سن ژرمن را برای جاییگزینی او در نظر گرفته است. این بازیکن مستعد که همیشه اعلام کرده است الگوی فوتبالی اش کریستیانو رونالدو ابر ستاره پرتغالی مادریدی هاست و در سال ۲۰۱۳ نیز تا یک قدمی حضور در رئال پیش رفت اما بنا به تصمیم خانوادگی در کشورش ماند.

 

کیلیان امباپه
کیلیان امباپه

 

او که به تازگی به پارک دو پرنس منتقل شده است پتانسیل بالایی از خود نشان داده و رئال مادرید حاضر است برای جذب او ۱۷۷ میلیون یورو به پاری سن ژرمن پرداخت کند تا او را در جناح راست خط حمله کهکشانی ها جایکزین بازیکن همواره مصدوم تیم گرت بیل کند.

اما رئال مادرید علاوه بر  مذاکره سخت با پاریس باید با بارسلونا نیز در جذب این بازیکن رقابت کند، زیرا باشگاه کاتالانی به دنبال یک ستاره با پتانسیل بالا برای دوران پس از لئو مسی است تا پس از جدایی فوق ستاره آرژانتینی که در حال حاضر ۳۰ ساله است سکان خط حمله تیمش را در اختیار این بازیکن قرار دهد.

 

این در حالی است که امروز خبری مبنی بر جدایی کریستیانو رونالدو در پایان فصل و بازگشتش به منچستر یونایتد نیز منتشر شد. این منبع اسپانیایی مدعی شده است او از صحبتهایی که در مورد انتقال نیمار جونیور به رئال مادرید مطرح می شود و طرح پرز برای جایگزینی این دو ستاره ناراحت است و به دنبال خروج از رئال مادرید در تابستان ۲۰۱۸ است. این در حالی است که امسال نیز پس از جنجال های پرونده مالیاتی کریستیانو او آماده ترک باشگاه شده بود.

 

کریستیانو رونالدو
کریستیانو رونالدو

 

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

بخش ارسال دیدگاه ها بسته شده است