بی باک: درباره اسبقی و خدابخش فدارسیون تصمیم نهایی را می‌گیرد


بی باک: درباره اسبقی و خدابخش فدارسیون تصمیم نهایی را می‌گیرد

  • #تکواندو
  • #تیم ملی تکواندو
  • #مهدی بی باک

سرمربی تیم ملی تکواندو با اشاره به اقداماتی که پیش از این توسط مهدی خدابخش انجام شده بود، گفت: عملکرد وی باید در کمیته انضباطی بررسی شود.


مهدی بی باک در خصوصو علت دعوت نشدن اسبقی و خدابخش به اردوی تیم ملی تکواندو اظهار داشت: در این مورد نظرات خود را مکتوب به فدراسیون اعلام خواهم کرد و مسئولان فدراسیون تصمیم نهایی را اتخاذ می کنند.

 

وی افزود: نمی شود که ورزشکار هر کاری دلش می خواهد انجام داده و پس از آن توقع دعوت به اردوی تیم ملی را هم داشته باشد. مگر برای حضور خدابخش در رقابتهای انتخابی هر کاری که لازم بود انجام ندادیم، ولی ایشان با بی احترامی به همه حاضرین در سالن از برگزاری مسابقه انصراف داد.

 

سرمربی تیم ملی تکواندو ادامه داد: معتقدم قبل از هر تصمیمی فدراسیون باید اول برای خدابخش کمیته انظباطی تشکیل دهد و پس از آن بیابیم در مورد دعوت شدن یا نشدن او صحبت کنیم.

 

بی باک ادامه داد: بحث من جایگاه سرمربی تیم ملی است، باید شان و منزلت این جایگاه حفظ شود، نمی توان هرکس به هر طریقی که خواست در رسانه ها و مطبوعات برعلیه سرمربی صحبت کند، بعد دوباره به اردو هم دعوت شود.

 

بی باک در پایان به برنامه های پیش روی تیم ملی هم اشاره کرد و گفت: شش نفر در شرایط فعلی در اردو هستند که برای رقابتهای بین المللی و همچنین گرندپری مسکو تمرین کرده و اواسط مردادماه به این رقابتها اعزام می شوند.

بی باک: فدارسیون در مورد اسبقی و خدابخش تصمیم نهایی را می گیرد
از بقیه مطالب دیدن فرمایید

بخش ارسال دیدگاه ها بسته شده است