تاج: با توانمندی و قدرت هر آنچه خواستید بر سر آلمان آوردید


تاج: با توانمندی و قدرت هر آنچه خواستید بر سر آلمان آوردید

  • #تیم ملی فوتبال نوجوانان

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان پس از پیروزی نوجوانان ایران مقابل آلمان در جمع شاگردان عباس چمنیان حضور یافت و عملکرد آنها را ستود.


به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج که در گوا به سر می برد پس از بازی ایران مقابل آلمان در رختکن تیم‌ کشورمان حاضر شد و پیروزی با ارزش ۴ بر صفر مقابل ژرمن‌ها را به اعضای تیم تبریک گفت.

وی در جمع بازیکنان تیم فوتبال نوجوانان کشورمان گفت: در گذشته تیم‌های ملی ما مقابل آلمان بازی کرده‌اند، اما هرگز چنین آلمان را در هم نکوبیده بودیم و اینچنین این تیم را متحمل شکست سنگین نکرده بودیم. شما با توانمندی و قدرت هر آنچه خواستید بر سر آلمان آوردید.

رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: امشب شب خوبی برای فوتبال ما رقم خورد، شبی که با تدابیر مؤثر کادر فنی و زحمت و غیرت بازیکنان شکل گرفت. به طور حتم فدراسیون فوتبال پاداش ویژه‌ای برای صعود ایران از مرحله گروهی در نظر خواهد گرفت. شما امشب هر کاری خواستید با آلمان کردید، اما از امشب باید همه حواس‌تان را به آینده و تداوم اقتدارتان معطوف کنید.

تاج همچنین تصریح کرد: در شبی که آلمان اینچنین در هم شکسته شد اتفاق مهمی هم در این تیم دیده شد. آن زمان که تیم آلمان ۴ بر صفر عقب بود وقتی بازیکنی از این تیم تعویض شد با تک تک نفرات روی نیمکت دست می‌داد و این به نظرم‌موضوع بسیار مهمی بود.

ا

 

رو در رو (در این تورنمنت)


محتوای دیگر از این بازی

تاج: با توانمندی و قدرت هر آنچه خواستید بر سر آلمان آوردید
از بقیه مطالب دیدن فرمایید

بخش ارسال دیدگاه ها بسته شده است