۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 303235 | تاریخ انتشار: ۶:۱۴:۵۳ - شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

تارتار: اولتیماتوم تمرکز را از منصوریان گرفت


تارتار: اولتیماتوم تمرکز را از منصوریان گرفت

مهدی تارتار بعد از پیروزی ۲ بر صفر مقابل استقلال در نشست خبری حاضر شد و خبرنگاران برایش دست زدند و سرمربی پارس جنوبی گفت: همیشه به ما محبت دارید . بازی سنگین و پرفشاری بود و بعد از ۱۰ نفره شدن هم تلاش زیادی کردیم. به یاد نداریم که بخاطر تاخیر در پرتاب اوت دستی داوری بازیکنی را اخراج کرده باشد. امیدوارم شک و شبهه ما برطرف شود. استقلال رو به بازی مستقیم آورده بود. نیمه دوم اگر روی ضد حملات خوب عمل می کردیم و دقت می کردیم می توانستیم گل های بیشتری بزنیم.
 
 
 
 وی افزود: به نظر من شانس با استقلال یار نبود. شاید اگر آنها تیم کاملی بودند و بازیکنان مصدومشان حضور داشتند بهتر بازی می‌کردند. آنچه برای من  ارزشمند است این است که در سه بازی گذشته تیم ما پیشرفت کرده باید از هواداران تشکر ویژه‌‌ای بکنیم وقتی وارد ورزشگاه شدم دیدم ورزشگاه یکدست رنگ زرد دارد که رنگ پیراهن پارس جنوبی است این برد را به هواداران  تقدیم می‌کنم که تا آخر بازی ما را حمایت کردند.
 
 
 
تارتار در مورد قدرت تیم پارس جنوبی گفت: ما بازی به بازی پیش می‌رویم. تیم ما پتانسیل زیادی دارد که اکنون توانسته شانه به شانه مدعیان حرکت کند. وقتی می‌توان در بالای جدول قرار گرفت باید این کار را کرد. این شرایط را دوست داریم، اکنون در صدر جدول با پرسپولیسی رقابت می‌کنیم که در آسیا هم مدعی قهرمانی است ما به رقابتمان ادامه می‌دهیم؛ البته کار سخت است و انتظارات از تیم ما بالا نرود.
 
 
 
سرمربی پارس جنوبی درمورد موقعیت‌های گل‌زنی استقلال گفت: اگر بازی را به دقت آنالیز کنید متوجه می‌شوید که ما در جریان بازی موقعیتی به حریف ندادیم و دفاع‌های کناری ما به خوبی کار کردند. به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم ما به خصوص در خط دفاع بی‌نقص بازی کردیم.
 
 
 
تارتار درمورد اینکه مهاجمانش به خاطر خودخواهی نتوانستند بیشتر گل بزنند گفت: همه مهاجمان دوست دارند گل بزنند اما اگر فیلم بازی را ببینیم و متوجه شویم بازیکنی در کار تیمی همکاری لازم را نداشته با او برخورد می‌کنیم.
 
 
 
وی درمورد دیدار استقلال بحرانی گفت: اینکه استقلال بحران داشت کار ما را سخت کرده بود آنها بی‌محابا روی دروازه‌ ما حمله می‌کردند و خدا را شکر که توانستیم تحمل کنیم. امیدوارم که استقلال هم از این شرایط خارج شود.
 
 
 
تارتار درمورد اینکه منصوریان می‌تواند از این وضعیت رهایی پیدا کند، گفت: منصوریان سال‌هاست که در اول فصل خوب نتیجه نمی‌گیرد اما یک مربی حق دارد تا آخرین روز کاری‌اش امید داشته باشد و به کارش اعتقاد داشته باشد. اگر استقلال امروز برنده می‌شد وضع‌شان بهتر می‌شد. به هر حال هر مربی باید همیشه امیدوار باشد. من خودم چنین تجربه‌ای را داشته‌ام. در تیم داماش گیلان در ۷ هفته خوب نتیجه نگرفتیم اما درنهایت در رده هفتم جدول لیگ قرار گرفتیم که در تاریخ فوتبال رشت بی‌‌سابقه بود. ممکن است ورق یکباره برای یک مربی برگردد. استقلال زمانی وارد بحران شد که اولتیماتوم به منصوریان رسانه‌ای شد و این مساله تمرکز را از سرمربی استقلال گرفت.

خبر تارتار: اولتیماتوم تمرکز را از منصوریان گرفت از سایت www.hometehran.com امیدوارم لذت برده باشید کامنت هم یادتون نره

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار