۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: اسپانیول ۰ – خیرونا ۱

خلاصه بازی: لاتزیو ۱ – تورینو ۳

۳۰۲ Found

پیروزی تیم های میهمان در آخرین دیدار های فوتبال باشگاهی در اروپا

مسئولان تیم رئال مادرید با نماینده کوین دِبروین تماس گرفتند

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

۳۰۲ Found

کد خبر: 302959 | تاریخ انتشار: ۱۱:۲۴:۵۳ - جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

تراشتگن در دیدار برابر ختافه به رکورد ۱۰۰ بازی برای بارسلونا خواهد رسید


تراشتگن در دیدار برابر ختافه به رکورد ۱۰۰ بازی برای بارسلونا خواهد رسید

مارک آندره تراشتگن

مارک آندره تراشتگن

به گزارش ورزش ۱۱، دروازه بان دوم تیم ملی آلمان و سنگربان اول باشگاه بارسلونا که این روزها حسابی جای خود را در دل هوداران بلوگرانا باز کرده است، فردا شب در هفته چهارم لالیگا اسپانیا به رکورد ۱۰۰ بازی با پیراهن بارسا خواهد رسید تا او نیز به باشگاه صدتایی های کاتالان ها اضافه شود.

 

در این حال او در مصاحبه با سایت باشگاه بارسلونا به همین مناسبت اظهار داشت: بسیار خوشحالم که توانسته ام با باشگاه بارسلونا به این رکورد بسیار خوب دست پیدا کنم، حالا می توانم به خود افتخار کنم که جزئی از باشگاه بزرگ بارسلونا هستم، این برای من یک افتخار بسیار بزرگ است.

 

لحظات خاصی را در باشگاه بارسلونا داشته ام، بدترین گلی که دریافت کرده ام مربوط به گلی است که از مارکو آسنسیو به تازگی دریافت کردم، و البته که نه تنها از این گل بلکه از تمامی گل هایی که دریافت کردم عصبانی شده ام!

 

در باشگاه بارسلونا همه با روحیات من آشنا هستند! برای مثال روی دستکش هایم بسیار حساس هستم و دوست ندارم کسی آن ها را پیش از بازی به دست کند که در این مواقع بسیار ناراحت می شوم؛ بهترین خاطره من نیز با بارسلونا فینال لیگ قهرمانان در برلین بوده است که آن را هرگز فراموش نمی کنم.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر