۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

مورینیو: تساوی برابر بنفیکا هم می تواند رضایت بخش باشد

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

زیدان: بنزما می توانست نتیجه بازی را تغییر دهد

۳۰۲ Found

لئو در اندیشه هتریکی دیگر

خلاصه بازی: رئال مادرید ۱ – تاتنهام ۱

عقده گشایی کلوپ و شاگردانش در لیگ قهرمانان اروپا

خلاصه بازی: ماریبور ۰ – لیورپول ۷

صفحه نخست روزنامه های ورزشی چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶

خلاصه بازی: آپوئل ۱ – دورتموند ۱

کد خبر: 312952 | تاریخ انتشار: ۱۰:۰۴:۲۴ - دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

تراکتورسازان از مطالبات بازیکنان خود تخفیف گرفت


تراکتورسازان از مطالبات بازیکنان خود تخفیف گرفت

کاردوسو

کاردوسو

به گزارش ورزش ۱۱ و به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی، مسئولان باشگاه تراکتورسازی در هفته های گذشته ۷ پرونده مهم از بدهی‌های خارجی خود را در فیفا مختومه کردند، اما با این وجود بررسی دو پرونده تاثیرگذار دیگر همچنان در دادگاه عالی ورزش (CAS) ادامه دارد.

پرونده کاردوسو پیش از این به دادگاه عالی ورزش (CAS) ارجاع شده بود که در همین راستا اواخر آبان ماه سال جاری جلسه میانجگری این پرونده به حضور نماینده باشگاه و وکیل بازیکن در سوئیس برگزار می‌شود و انتظار می‌رود وضعیت نهایی مطالبات کاردوسو در این جلسه مشخص شود.

همچنین با اعتراض باشگاه تراکتورسازی به مبلغ مورد ادعای آگوستو موریرا، فیفا بخشی از مستندات ارائه شده را پذیرفته و ۳۵ هزار دلار از رقم مورد ادعای طرف مقابل که ۱۴۸ هزار دلار بوده کسر می‌شود. با این وجود تراکتوری‌ها همچنان مدعی هستند که این مبلغ نیز درست نبوده و طلب مورد ادعای آگوستو باید در حدود ۴۰ هزار دلار دیگر کاهش پیدا کند. بر همین اساس رسیدگی به این پرونده نیز در دادگاه CAS دنبال می‌شود تا طبق اعتراضات و مستندات باشگاه تراکتورسازی باز هم از رقم مورد ادعای طرف مقابل کاسته شود.

با توجه به مراحل باقیمانده از دادرسی این دو پرونده گفته می‌شود حکم نهایی در خصوص مطالبات کاردوسو و آگوستو احتمالا در زمستان سال جاری صادر خواهد شد و فعلاً از این ناحیه مشکلی برای باشگاه تراکتورسازی وجود ندارد.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار