تصمیم نهایی گرفته شد؛ بارسلونا در لا لیگا خواهد ماند


تصمیم نهایی گرفته شد؛ بارسلونا در لا لیگا خواهد ماند

بارسلونا

بارسلونا

به گزارش ورزش ۱۱، با تصمیم فدراسیون فوتبال کاتالونیا، حتی در صورت جدایی این ایالت از کشور اسپانیا، باز هم بارسلونا در لا لیگا به کارش ادامه خواهد داد.

 

در خبرها داشتیم که ایالت کاتالونیا علیرغم مخالفت دولت مرکزی اسپانیا، امروز به صورت رسمی استقلالش را اعلام کرد تا شایعات مبنی بر خروج تیم های ایالت از لا لیگا اسپانیا قوت بگیرد اما ظاهرا فدراسیون فوتبال کاتالونیا برنامه ای برای جدایی از این لیگ ندارد و تیم های ایالت کاتالونیا می توانند همچنان فعالیتشان در لا لیگا و کوپا دل ری را ادامه دهند.

 

چندی پیش خاویر تباس رئیس لا لیگا اعلام کرده بود که تصمیم گیری در خصوص وضعیت تیم های این ایالت را به بعد از رفراندوم کاتالونیا انجام خواهد داد و تاکید کرد که تصمیم گیری در این مورد به تصمیم فدراسیون این ایالت بستگی خواهد داشت که این صحبت های تباس بدین معنی است که حالا که فدراسیون این ایالت تصمیمش را در خصوص ماندن تیم های کاتالونیا در لا لیگا گرفته است، بارسلونا در این لیگ به فعالیتش ادامه خواهد داد.

 

رسانه های معتبر کشور اسپانیا اعلام کرده اند که مسئولان این ایالت قصد جدایی از فدراسیون فوتبال اسپانیا را ندارند و تیم های کاتالانیایی می تواند در لا لیگا به فعالیتشان ادامه دهند. اینکه در آینده چه تصمیمی گرفته خواهد شد، نشخص نیست و باید دید در نهایت سرنوشت تیم های ایالت کاتالونیا در فوتبال اسپانیا به کجا خواهد رسید.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

بخش ارسال دیدگاه ها بسته شده است