۳۰۲ Found

سید بندی جام جهانی؛ پرو یا نیوزلند صعود کدام برای ما بهتر است؟!

عبادی‌پور باارزش‌ترین بازیکن زمین شد

اوون: انگلیس نسبت به گذشته افت کیفی داشته است

صفحه نخست روزنامه های ورزشی پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

عذرخواهی ده روسی از بازیکنان سوئد

۳۰۲ Found

کیهیل: هنوز هم حس روزهای اول حضور در تیم ملی را دارم

الیور کان: ناراحت کننده است که بوفون را در جان جهانی نمی بینیم

۳۰۲ Found

ورود سیستم ویدئویی به فصل آینده لالیگا

کد خبر: 326403 | تاریخ انتشار: ۹:۴۹:۰۲ - جمعه ۱۹ آبان ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

تعطیلات لیگ برای استقلال و «شفر» توفیق اجباری بود


تعطیلات لیگ برای استقلال و «شفر» توفیق اجباری بود

  • #استقلال تهران
  • #تیم ملی فوتبال ایران
  • #مهدی فنونی زاده
  • #کارلوس کی روش

پیشکسوت استقلال گفت: با توجه به شرایطی که استقلال در بازی‌های اخیر خود داشت، اردوی کیش برای شفر بسیار مهم است.


 

مهدی فنونی زاده در خصوص شرایط حال حاضر استقلال تهران گفت: تعطیلات پیشرو کمک موثری به استقلال داشته، آبی پوشان پس از پیروزی برابر نفت تهران با تعطیلات ۲۱ روزه مواجه شدند که اعتقاد دارم برای شفر و بازیکنانش یک توفیق اجباری بود. سرمربی استقلال می تواند از این زمان نهایت استفاده را برده و به آنچه که می خواهد دست پیدا کند.

وی تأکید کرد: اردوی کیش در بهترین زمان فراهم شد. شرایط آب و هوایی خوب، امکانات عالی و آرامش کامل و دور از حاشیه بودن برای شفر بسیار مثبت است و می تواند آنچه را که از لحاظ تاکتیکی مدنظر دارد به بازیکنان القا کند.

پیشکسوت استقلال اظهار داشت: شفر مربی خوبی است و مطمئنم برای لحظه لحظه حضور درکیش، برنامه ریزی کرده است و نمی خواهد با شروع دوباره لیگ، نتایج ضعیفی را کسب کند.

فنونی زاده در خصوص بازی شب گذشته ایران برابر پاناما هم گفت: این مسابقه محک خوبی برای تیم ملی بود. اگرچه آنها در نیمه اول حرفی برای گفتن نداشتند اما با شروع نیمه دوم و تغییراتی که درترکیب دادند، توانستند چندین موقعیت خطرناک را هم بر روی دروازه ما ایجاد کنند. پاناما که او هم در جام جهانی حضور دارد، بازی خوبی مقابل ما ارائه کرد ولی بازیکنان ما هشیارتر از حریف بودند و مطمئن هستم در آینده بازی های بهتری هم از خود ارائه خواهند داد.

وی در ادامه تصریح کرد: برخی انتقاد می کنند که بازی با پاناما و ونزوئلا برای تیم ملی مفید نیست اما مطمئن هستم کی روش می داند که از این بازی ها چه چیزی می خواهد و بنابراین باید به او فرصت دهیم تا با آرامش کارش را انجام بدهد.

پیشکسوت استقلال در پایان خاطرنشان کرد: تا جام جهانی، زمان زیادی باقی نمانده است. بنابراین مسئولان ورزش کشور باید با برپایی اردوهای مناسب و بازی های تدارکاتی که سرمربی از آنها می خواهد، تلاش کنند تا تیم ملی پرقدرتی روانه روسیه شده و شاهد بازی های خوب و نتایج قابل قبول در جام جهانی باشیم.

تعطیلات لیگ برای استقلال و «شفر» توفیق اجباری بود
از بقیه مطالب دیدن فرمایید

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار