۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 277792 | تاریخ انتشار: ۵:۴۴:۵۸ - دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

تمجید کاپیتان آرسنال از مردم ایران و تکنیک بالای علی کریمی


تمجید کاپیتان آرسنال از مردم ایران و تکنیک بالای علی کریمی

پر مرته‌ساکر یکی از بازیکانان آلمان در جام‌حهانی ۲۰۱۴ بود که به قهرمانی آن دوره رسید. او همچنین از سال ۲۰۱۱ به عنوان یکی از مهره‌های کلیدی آرسن ونگر در خط دفاع آرسنال بازی می‌کند.
 
 
 
مرته‌ساکر اولین بازی ملی خود را برای ژرمن‌ها در ورزشگاه آزادی برابر تیم‌ملی ایران برگزار کرد و همین موضوع باعث شده تا سایت فدراسیون فوتبال آلمان در مصاحبه با مدافع توپچی‌ها از حال و احساس خود در ایران بپرسد.
 
 
 
مرته‌ساکر درباره استقبال گرم از آنان در فرودگاه ایران گفته: «واقعا غرق در شور و هیجان بودم. فقط هم من اینطور نبودم. امروز تصویرم از آن لحظات، بیانگر خیلی چیزها است. خیل عظیم تماشاگر،‌ شور و هیجان، همه جا شور، گرما، حرارت و هیاهو در خیابان‌ها بود.  همان جایی که مردم فوق‌العاده زیادی حاضر بودند و با قلب و تمام وجود حضور داشتند. فوق‌العاده بود. اما برای من تازه وارد، این اتفاق بسیار بزرگی بود. فراتر از واقعیت بود.»
 
 
 
وی در مورد جو ۱۰۰ هزار نفری ورزشگاه آزادی نیز گفته: «برای این بازی خاص، یکسری چیزهای ویژه وجود داشت.به عنوان مثال انتخاب آزاد نیمکت که البته از این راه، جای نشستن آرامتری به دست نیامد. اما جای حیرت داشت که چقدر سریع ورزشگاه پر از تماشاگر شد. در اروپا مرسوم این است که دستجات مردم در آخرین دقایق ورزشگاه را پر می‌کنند. در تهران، ورزشگاه چندین ساعت قبل از شروع تا آخرین صندلی پر شده بود.وقتی ما برای گرم  کردن به زمین رفتیم، جو ورزشگاه طوری بود که گویی حین بازی هستیم.»
 
 
 
کاپیتان آرسنال در خاتمه از تکنیک بالای علی کریمی به عنوان خاطره‌ای که از آن بازی به یاد دارد، تعریف کرده و گفته: «خیلی چیزهای جزیی از آن بازی به یادم نمانده اما یادم هست که فابین ارنست و توماس برداریچ گل‌ها را زدند و به خاطر می‌آورم که علی کریمی در آن موقع بی وقفه با تکنیکش می‌درخشید و  ما را به سرگیجه انداخته بود.»

خبر تمجید کاپیتان آرسنال از مردم ایران و تکنیک بالای علی کریمی از سایت www.hometehran.com امیدوارم لذت برده باشید کامنت هم یادتون نره

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار