کسری ۷۵ میلیون یورویی/ عدم رعایت فیرپلی مالی توسط پاری‎سن ژرمن

ترکیب منتخب بازیکنانی که در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حضور ندارند +عکس

احمدی از پیکان جدا می‌شود؟

جلالی: جادوگری گذرا و مقطعی است و نمی‌تواند عاقبتی داشته باشد

معرفی گزینه‎های جانشینی «ونتورا» در تیم ملی فوتبال ایتالیا

آیا ابراهیموویچ به تیم ملی سوئد باز خواهد گشت؟

۳۰۲ Found

انقلابی در راه است/ دایناسورها باید از فوتبال بروند

رونالدینیو: سبک بازی کوتینیو مناسب بارسلوناست

نامه وزیر ورزش اندونزی برای اضافه شدن ۱۱ ماده به بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸

درگیری ونتورا با بازیکنان ایتالیا/ آقای سرمربی یواشکی هتل تیم را ترک کرد!

حذف عجیب نایب رئیس فدراسیون بوکس از کمیته فنی

کد خبر: 316931 | تاریخ انتشار: ۱۱:۰۳:۳۶ - چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

تیم ملی نوجوانان ایران به دنبال صعود به رده‌های بعدی است


تیم ملی نوجوانان ایران به دنبال صعود به رده‌های بعدی است

  • #جام جهانی زیر ۱۷ سال

رئیس فدراسیون فوتبال ایران گفت: پیروزی مقابل تیم ملی نوجوانان اسپانیا مهمترین برنامه و هدف ما است چراکه تیم ملی نوجوانان ایران به دنبال صعود به رده‌های بعدی است.


مهدی تاج دقایقی پیش در مراسم مجمع سالیانه هیئت فوتبال استان مرکزی اظهار داشت: خوشبختانه در کشور اتفاقات خوبی رخ داد و تعداد پنج تیم در رده‌های مختلف به جام‌جهانی راه یافتند و ایران تنها کشوری بود که توانست این تعداد تیم را به جام‌جهانی بفرستد و پس از ما کشور برزیل با حضور چهار تیم در رده‌های مختلف جام‌جهانی در دومین رده جدول قرار دارد.

وی افزود: در حوزه رنکینگ هم فیفا گزارش بسیار خوبی ارائه داد که این اقدامات تنها با همت و همکاری توام با تلاش همه هیئت‌های استان‌ها، مسئولان باشگاه‌ها، بازیکنان، مربیان و سرمربیان تیم‌های ملی و اعضای این مجموعه اعم از بزرگسالان، نوجوانان، جوانان و حتی تیم‌های ساحلی ممکن می‌شد.

رئیس فدراسیون فوتبال ایران تصریح کرد: تیم ملی نوجوانان ما توانست شگفتی بسیار ویژه‌ای بیافریند و ما برای نخستین بار در طول تاریخ توانستیم از یک رده از جام‌جهانی به رده دیگری راه بیابیم و به مرحله هشت تایی‌های دنیا برسیم.

تاج ادامه داد: امیدواریم که به پاس پرهیز از غرور و اتفاقاتی که در زمان حضور من در هند به وقوع پیوست بتوانیم به مراحل بالاتری برسیم و در بازی بعدی در مقابل اسپانیا به موفقیت دست یابیم.

رئیس فدراسیون فوتبال ایران خاطرنشان کرد: ما در کل کشور به دنبال همتی جدی برای ورزش فوتبال در بخش بانوان هستیم زیرا نیمی از جمعیت کشور ما را بانوان تشکیل داده‌اند و باید موانع این اقدام را برطرف کنیم تا از ظرفیت ورزشی بانوان هم استفاده کنیم و بانوان بتوانند به راحتی در جامعه ورزش را ادامه دهند.

وی عنوان کرد: در جلسه مجمع قبلی استان مرکزی هم مسئله ورزش بانوان را مورد تاکید قرار دادیم و امیدواریم که این اتفاق در استان مرکزی اجرائی شود و در نمودارها شاهد پیشرفت درصدی بخش بانوان باشیم و در پایان ارائه گزارش موفقی داشته باشیم.

رئیس فدراسیون فوتبال ایران خاطرنشان کرد: تبم فوتبال بانوان کشور بسیار فعال است و نیاز داریم که تیم فوتبال بانوان استان مرکزی هم فعالیت خود را به‌صورت جدی آغاز کند و در این راستا گام‌های موثری بردارد، خوشبختانه در رده‌های نوجوانان و جوانان استان مرکزی اقدام بسیار خوبی انجام داده و در بخش رده‌ها توفیقات خوبی به دست آورده و تیم‌های پایه که فردای ورزش کشور هستند هم در رده خوبی قرار دارند.

تاج بیان کرد: خوشحالی ما برای تیم نوجوانان به این سبب است که این تیم را تنها تیم نوجوانان نمی‌بینیم بلکه آینده ورزشی فوتبال کشور در رده هشتایی‌ها تلقی می‌شود و اکنون مشاهده می‌کنیم تیم ملی آلمان که امروز قهرمان دنیا شده برخواسته از همان تیم نوجوانان هشت سال گذشته خود است و به این سبب باید نگاه جدی به تیم‌های نوجوانان داشته باشیم زیرا از این پس به فرایند تیم بزرگسالان می‌رسند.

تیم ملی نوجوانان ایران به دنبال صعود به رده‌های بعدی است
از بقیه مطالب دیدن فرمایید

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار