رونالدو دقیقا در زمین چه می کند؟

مودریچ سانتیاگو برنابئو را ترک می کند؟!

۳۰۲ Found

مصدومیت شدید سرخیو راموس در دربی مادرید!

نمره خوب آزمون در مصاف با آرسنال

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

زیدان: لیگ هنوز تمام نشده و ما تا پایان خواهیم جنگید

کد خبر: 328276 | تاریخ انتشار: ۱۵:۴۷:۲۲ - سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

حدادی: دوست دارم لذت رکورد بالای ۷۰ متر را هم بچشم


حدادی: دوست دارم لذت رکورد بالای ۷۰ متر را هم بچشم

  • #احسان حدادی
  • #پرتاب دیسک

پرتابگر دیسک کشورمان گفت: در صورت توافق با مربی آمریکایی دوست دارم به اهداف بزرگی در آینده برسم.


به نقل از سایت فدراسیون دوومیدانی، احسان حدادی در خصوص جلسه امروزش با سازمان تیم های ملی فدراسیون اظهار داشت: امروز در جلسه سازمان تیم‌های ملی در خصوص بررسی وضعیت جذب مربی و تشکیل اردوهای تدارکاتی با مسئولان فدراسیون صحبت کردیم و نقطه نظرات خوبی هم در این نشست مورد بحث قرار گرفت. مدتی را با هماهنگی فدراسیون برای مذاکره با چند مربی مطرح خارجی به آمریکا رفتم و در این سفر با مک ویلکینز، قهرمان پرتاب دیسک جهان والمپیک که شاگردان خوبی را هم تربیت کرده به گفت و گو پرداختیم. مذاکرات انجام شده و شرایط او را در جلسه امروز مطرح کردم وامیدوارم که توافق نهایی انجام شود تا برنامه‌ریزی‌های خوبی برای مسابقات آتی داشته باشیم.

حدادی ادامه داد: هدفم کسب چهارمین مدال طلای بازی های آسیایی جاکارتا و ثبت یک رکورد خوب، گرفتن یک مدال خوش‌رنگ در المپیک توکیو است. برای من زمان مهمترین مسئله است و امیدوارم تا با توافق فدراسیون با مک ویلکینز، مقدمات برگزاری اردوها فراهم شود. به شرایطی رسیده ام که دوست دارم تا چند سال دیگر هم برای دوومیدانی ایران افتخار بیاورم. با ویلکینز در آمریکا که صحبت کردم به من گفت تو شرایط ثبت رکوردهای بالای ۷۰ متر را هم داری و دوست دارم لذت این موفقیت‌ها را هم بچشم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: دوست دارم در صورت انجام این مذاکرات نتیجه خوبی در پایان حاصل شود. البته برنامه دیگری هم داریم که اگر توافقی حاصل نشد به همراه حسن توکلی و یک ماساژور به اردوهای خارجی برویم و با گرفتن برنامه های تمرینی از دیگر مربیان مطرح دنیا به ادامه تمرینات تا آغاز بازی های آسیایی ادامه دهیم و بعد از بازی ها به مذاکره با ویلکینز یا دیگر مربیان برای آماده سازی تا بازی های المپیک توکیو بپردازیم.

 

 

حدادی: دوست دارم لذت رکورد بالای ۷۰ متر را هم بچشم
از بقیه مطالب دیدن فرمایید

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر