انتقاد رئیس کمیته داوران از قاضی دیدار پدیده-استقلال

سرمربی جدید تراکتورسازی، حسینی را فرا خواند

مهاجم جدید استقلالی ها به تهران رسید

چه کسی مدیر عامل زرد پوشان اصفهان خواهد شد

پایان محرومیت ۴ ماهه مهدی طارمی

بازیکن سابق استقلال: استقلال به پرسپولیس نخواهد رسید

واکنش الذوادی به برگزاری دیدارهای جام جهانی ۲۰۲۲ در ایران

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

یری مینا آماده تقابل با بتیس

کد خبر: 314464 | تاریخ انتشار: ۱۳:۰۲:۳۶ - پنج شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

حضور شفر شوک مثبتی برای استقلال بود


حضور شفر شوک مثبتی برای استقلال بود

  • #استقلال تهران
  • #فولاد خوزستان
  • #سیدسیروس پورموسوی
  • #وینفرد شفر

مربی فولاد خوزستان گفت: آمدن شفر به استقلال شوک مثبتی برای این تیم بوده و می‌تواند برای بازی فردا برای ما مشکل ساز باشد.


 

 

سعید اخباری که در غیاب سیدسیروس پورموسوی سرمربی فولاد در نشست خبری قبل از دیدار برابر استقلال تهران حاضر شده بود، گفت: با آمدن وینفرد شفر به استقلال، این تیم دچار شوک مثبت شد و این می تواند برای ما مشکل ساز باشد. این اولین بازی شفر با استقلال است و ما آنالیزی از عملکرد شفر نداشته ایم و کار برای ما سخت شده است. البته ما در سه بازی، ۷ امتیاز به دست آورده ایم و از موقعیت خوبی برخورداریم و فردا قطعا برای پیروزی مقابل استقلال قرار خواهیم گرفت.

 

مربی استقلال خوزستان در ادامه خاطرنشان کرد: تیم ما در این فصل، ۸۰ درصد تغییر کرده است و باید از لحاظ روحی، روانی بعد از تعطیلاتی که به خاطر تیم ملی به وجود آمده بود، تیم را آماده این دیدار کنیم. حضور تماشاگران استقلال هم خللی در کار ما ایجاد نمی کند زیرا ما در بازی قبل و در آبادان مقابل ۲۵ هزار تماشاگر بازی کردیم.

 

اخباری در پاسخ به این پرسش که آیا شناختی از استقلال دارید و آیا نیمه اول را به ارزیابی این تیم می پردازید؟ گفت: ما برای تساوی به زمین نمی رویم، از دقیقه یک به دنبال پیروزی هستیم و می خواهیم سه امتیاز دیگر را به دست بیاوریم. استقلال در دوران منصوریان هم خوب بازی می کرد اما بدشانس بود، ولی مطمئنم عملکرد شفر با منصوریان قابل مقایسه نیست و هر کدام روش خاص خود را دارند. ما از دقیقه یک هجومی بازی خواهیم کرد و تلاش می کنیم با بازیکنانی که داریم، تلفیقی از جوانان و با تجربه ها است، نتیجه قابل قبولی کسب کنیم.

 

مربی فولاد خوزستان در پاسخ به این سئوال که آیا فردا حامد لک درون دروازه فولاد قرار خواهد گرفت یا خیر؟ گفت: هنوز چیزی مشخص نیست. ملی پوشان ما تازه امروز به ما ملحق می شوند و امشب مشخص خواهد شد که چه کسی درون دروازه قرار خواهد گرفت.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما عبدالله کرمی را به دلیل محرومیت و اشتباهات داوری در اختیار نداریم زیرا از داوری ضربه های زیادی خوردیم و نجاریان را هم به دلیل مصدومیت در این دیدار نخواهیم داشت.

رو در رو (در این تورنمنت)


تاریخچه مسابقات (این دو تیم با هم)

محتوای دیگر از این بازی

حضور شفر شوک مثبتی برای استقلال بود
از بقیه مطالب دیدن فرمایید

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار