۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: کلن ۰ – فرانکفورت ۱

خلاصه بازی: فرایبورگ ۱ – هانوفر ۱

خلاصه بازی: هرتابرلین ۲ – بایرلورکوزن ۱

گلهای بازی: آتالانتا ۵ – کروتونه ۱

۳۰۲ Found

گلهای بازی: اودینزه ۲ – تورینو ۳

خلاصه بازی: ماینتس ۲ – هوفنهایم ۳

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

کد خبر: 302988 | تاریخ انتشار: ۱۳:۱۳:۵۵ - جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

حمایت داورزنی از تیم ملی بعد از باخت به برزیل


حمایت داورزنی از تیم ملی بعد از باخت به برزیل

  • #تیم ملی والیبال ایران
  • #تیم ملی والیبال برزیل
  • #محمدرضا داورزنی

سرپرست فدراسیون والیبال با حمایت از نمایش تیم ملی در رقابت‌های جام قهرمانان بزرگ جهان گفت: امیدواریم نخستین سکوی جهانی ایران را در طول تاریخ والیبال کسب کنیم.


محمدرضا دورزنی پس از باخت تیم ملی ایران برابر برزیل و در آستانه دو مسابقه مهم و سرنوشت ساز ایران مقابل ژاپن و فرانسه اظهار کرد: ازهمه بازیکنان و اعضای کادر فنی تشکر می کنم. کاملا مشخص بود که تیم ملی والیبال ایران تمام تلاش خود را در مسابقه برابر برزیل انجام داد، اما برزیل خیلی بی نقص بازی کرد. بچه ها تمام انرژی خود را گذاشتند. دست همه آنها درد نکند. همه مردم دیدند که بچه ها چقدر زحمت کشیدند و از نمایش آنها راضی هستند.

معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزیر ورزش و جوانان گفت: ان شاءالله تیم ملی ایران با کمک خدا در دیدارهای مقابل ژاپن و فرانسه با قدرت ظاهر شود و بتواند با کسب پیروزی در این دو دیدار، نخستین سکوی جهانی ایران را در طول تاریخ والیبال کسب کند.

داورزنی افزود: ما هم تلاش می کنیم که با تمام توان از تیم ملی والیبال ایران حمایت کنیم و علاوه بر اهدای جایزه نقدی این مسابقات به بازیکنان و کادر فنی تیم ملی، از منابع و مراجع دیگر از تلاش و افتخار آفرینی آنها تشکر و تقدیر ویژه خواهیم کرد. هر چند تنها انگیزه ملی پوشان، شادی دل مردم عزیزمان و افتخار آفرینی برای ایران عزیز در میادین بین المللی است.

تیم ملی والیبال ایران از ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه فردا (شنبه) به وقت تهران در چهارمین دیدار خود در جام قهرمانان بزرگ جهان به مصاف ژاپن می رود.

رو در رو (در این تورنمنت)


تاریخچه مسابقات (این دو تیم با هم)

محتوای دیگر از این بازی

حمایت داورزنی از تیم ملی بعد از باخت به برزیل
از بقیه مطالب دیدن فرمایید

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر