خاطره لی شارپ از فرگوسن در رختکن پس از لگد کانتونا


خاطره لی شارپ از فرگوسن در رختکن پس از لگد کانتونا

اریک کانتونا

اریک کانتونا

به گزارش ورزش ۱۱، پس از لگد پاتریس اورا بازیکن مارسی به یکی از هواداران فوتبال و اخراج او از این تیم و به طبع آن محرومیت ۷ ماهه این بازیکن فرانسوی، پس از سالها دوبار بحث لگد معروف اریک کانتونا شماره ۷ درخشان یونایتد به هوادار پالاس پیش کشیده شد. این لگد موجب محرومیت ۸ ماهه شماره ۷ منچستر در آن زمان شد. لی شارپ مدافع شیاطین سرخ در این مورد به بیان خاطره با مزه ای از سر الکس فرگوسن پرداخت:

 

رییس (سر آلکس فرگوسن) به رختکن اومد. به شدت عصبانی بود و هرچیزی که روی کف زمین بود شوت می کرد به هر سمتی، همه بازیکنان فکر می کردند که او از حرکت اریک تا این اندازه عصبانی است. کتش را در آورد، آستین هایش را بالا زد و گفت پالیستر لعنت بهت! تو نه بلدی تکل بزنی و نه میتونی ضربه سر خوبی بزنی، شارپ می دانستی مادر بزرگ من از تو سریعتر می دود؟  پل (اینس) تو کجای زمین بودی؟ فردا ۹ صبح توی زمین تمرین به حساب همه شما می رسم. اما به کانتونا که رسید آرام گفت:  پسرم تو حق نداری از زمین خارج شی و این حرکات را انجام دهی.

 

تمام رختکن از نوع برخورد سر آلکس با  اریک کانتونا متعجب بودند.

 

 

 

اریک کانتونا
اریک کانتونا

 

 

 

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

بخش ارسال دیدگاه ها بسته شده است