۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: اسپانیول ۰ – خیرونا ۱

خلاصه بازی: لاتزیو ۱ – تورینو ۳

۳۰۲ Found

پیروزی تیم های میهمان در آخرین دیدار های فوتبال باشگاهی در اروپا

مسئولان تیم رئال مادرید با نماینده کوین دِبروین تماس گرفتند

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

۳۰۲ Found

کد خبر: 303487 | تاریخ انتشار: ۱۶:۰۶:۴۷ - شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

ختافه ۱_ ۲بارسلونا؛ پیروزی سخت بارسلونا در زمین ختافه


ختافه ۱_ ۲بارسلونا؛ پیروزی سخت بارسلونا در زمین ختافه

ختافه و بارسلونا

ختافه و بارسلونا

به گزارش ورزش ۱۱،بارسلونا  از هفته چهارم لالیگا اسپانیا میهمان ختافه بود، دیداری که از ساعت ۱۸:۴۵ آغاز شد.

بارسلونا با ترکیب ترشتگن، آلبا، سرجی روبرتو، پیکه، اومتیتی، بوسکتس، اینیستا، راکیتیچ، مسی، سوارز و  دمبله به میدان آمده بود.

ختافه نیز  گوایتا، سوارز، دینه، کالا، آنتونس، برگارا، آرامبری، فیصل فجر، آماس، شیباساکی و مولینا را در ترکیب اصلی خود داشت.

بازی در نیمه اول با برتری نسبی بارسلونا آغاز شد. دو تیم حملاتی را انجام می دادند اما حملات بارسلونا زهردارتر بود. در دقیقه ۲۹ عثمان دمبله بدلیل مصدومیت جای خود را به دلوفئو داد. بازی با همین روال ادامه داشت تا اینکه شیباساکی ژاپنی روی یک ضربه والی تماشایی ختافه را ۱ بر ۰ پیش انداخت. حملات بارسا در ادامه نیمه اول بی نتیجه بود و بازی در این نیمه با نتیجه ۱ بر ۰ به سود ختافه به اتمام رسید.

در نیمه دوم برتری بارسلونا محسوس بود و شاگردان والورده با تمام وجود برای جبران نتیجه تلاش کردند. حملات بارسا سرانجام در دقیقه ۶۲ نتیجه داد و دنیس سوارز بازی را به تساوی کشید. چند دقیقه پس از گل نیز بارسا به حملاتش ادامه داد اما از آن پس بازی روند آرامی به خود گرفت. پس از این ختافه دو موقعیت عالی روی دروازه بارسا ایجاد کرد که به گل تبدیل نشد.

در ادامه در دقیقه ۸۴ پائولینیو که او نیز مانند دنیس سوارز بعنوان بازیکن جایگزین به میدان آمده بود گل دوم بارسلونا را به ثمرر رساند. پس از گل بارسا ختافه برای جبران نتیجه تلاش کرد اما حملات این تیم راه به جایی نبرد تا بارسلونا در نهایت بازی را با نتیجه ۲ بر ۱ به نفع خود تمام کند.

 

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر