کد خبر: 277879 | تاریخ انتشار: ۷:۴۴:۳۵ - دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

خلعتبری: در ۱۴ سال حضورم فقط یک فصل خوب نبودم


خلعتبری: در ۱۴ سال حضورم فقط یک فصل خوب نبودم

  • #خلعتبری
  • #پدیده

مهاجم تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: امسال تیم خوبی داریم و حریف سرسختی برای تیم‌های لیگ برتری خواهیم بود.


محمدرضا خعلتبری در مورد شرایط فعلی پدیده گفت: خدا را شکر وضعیت خوبی داریم و یک اردوی عالی را در ترکیه پشت‌سر گذاشتیم. آنجا تمرینات بسیار خوبی انجام دادیم و چند بازی دوستانه هم کمک کرد تا بیشتر هماهنگ شویم. البته پدیده امسال با تغییراتی مواجه شده و برای هماهنگی بیشتر نیاز به زمان بیشتری داریم.

وی در پاسخ به این پرسش که پدیده در فصل جدید دنبال چه جایگاهی است، خاطر نشان کرد: از الان که نمی‌توان چیزی را پیش‌بینی کرد و در لیگ برتر همیشه اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی رخ می‌دهد. پدیده یک تیم خوب را جمع کرده و امسال دنبال بهترین رتبه هستیم. فعلاً پیش‌بینی غیرممکن است، ولی مطمئن باشید ما حریف سرسختی برای تمام تیم‌های لیگ برتری خواهیم بود.

مهاجم تیم فوتبال پدیده مشهد در مورد اینکه آیا می‌تواند ناکامی در فصل گذشته را جبران کند، گفت: من نزدیک به ۱۴ سال در سطح اول فوتبال ایران بازی کرده و همیشه شرایط خوبی داشته‌ام. فقط یک فصل خوب نبودم که این موضوع نمی‌تواند غیرطبیعی باشد. پارسال شرایط خوبی نداشتم و این موضوع دلایل خاص خودش را داشت، اما امسال خیلی انگیزه دارم و امیدوارم خاطرات سال‌های گذشته در مشهد را که در ابومسلم بازی می‌کردم، دوباره زنده و تکرار کنم.

 

 

خلعتبری: در ۱۴ سال حضورم فقط یک فصل خوب نبودم
از بقیه مطالب دیدن فرمایید

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار