کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال رسیدگی کند/ ارتش سایبری برای توهین!

قاسمی: با قدرت برمی‌گردم/ امیدوارم محبی در مسابقات جهانی موفق باشد/ هیچ وقت بدون اجازه اردو را ترک نکردم

ریشه مشکلات در فدراسیون است/مقصر کسی است که پیروانی را انتخاب کرد

ویدئو های جذاب روز گذشته دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

کد خبر: 277862 | تاریخ انتشار: ۷:۱۶:۳۳ - دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

خلعتبری : می‌خواهم خاطرات ابومسلم را زنده و تکرار کنم


خلعتبری : می‌خواهم خاطرات ابومسلم را زنده و تکرار کنم

محمد رضا خلعتبری

محمد رضا خلعتبری

به گزارش ورزش ۱۱ ، محمدرضا خعلتبری  در مورد شرایط فعلی پدیده گفت: خدا را شکر وضعیت خوبی داریم و یک اردوی عالی را در ترکیه پشت‌سر گذاشتیم. آنجا تمرینات بسیار خوبی انجام دادیم و چند بازی دوستانه هم کمک کرد تا بیشتر هماهنگ شویم. البته پدیده امسال با تغییراتی مواجه شده و برای هماهنگی بیشتر نیاز به زمان بیشتری داریم.

وی در پاسخ به این پرسش که پدیده در فصل جدید دنبال چه جایگاهی است، خاطر نشان کرد: از الان که نمی‌توان چیزی را پیش‌بینی کرد و در لیگ برتر همیشه اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی رخ می‌دهد. پدیده یک تیم خوب را جمع کرده و امسال دنبال بهترین رتبه هستیم. فعلاً پیش‌بینی غیرممکن است، ولی مطمئن باشید ما حریف سرسختی برای تمام تیم‌های لیگ برتری خواهیم بود.

مهاجم تیم فوتبال پدیده مشهد در مورد اینکه آیا می‌تواند ناکامی در فصل گذشته را جبران کند، گفت: من نزدیک به ۱۴ سال در سطح اول فوتبال ایران بازی کرده و همیشه شرایط خوبی داشته‌ام. فقط یک فصل خوب نبودم که این موضوع نمی‌تواند غیرطبیعی باشد. پارسال شرایط خوبی نداشتم و این موضوع دلایل خاص خودش را داشت، اما امسال خیلی انگیزه دارم و امیدوارم خاطرات سال‌های گذشته در مشهد را که در ابومسلم بازی می‌کردم، دوباره زنده و تکرار کنم.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر