غول های انگلیسی از خواب بیدار شده اند؟!

پاشایی: ۴ دستگاه اتوبوس از هواداران ما به اصفهان آمده‌اند

قلعه‌نویی: فروزان هم فقط ۵ درصد از واقعیت‌ها را گفت

۳۰۲ Found

سامری: هواداران از هفته چهارم به بعد تیم نفت واقعی را خواهند دید

دایی: داور تا دقیقه ۹۰ دنبال باخت تیم ما بود

حاتمی: صادقی پسر خوبی است اما لحظه‌ای بد می‌شود

مخدومی: تیم یس آل گرگان در ابتدای راه است

فولاد خوزستان ۱ – سایپا ۱ ؛ داور مرد شماره یک ورزشگاه غدیر

فولاد ۱-۱ سایپا؛ داوری باز هم داد دایی را در آورد

تقابل دوباره طیبی با ستاره پرتغالی اینتر مویستار + عکس

۳۰۲ Found

کد خبر: 313411 | تاریخ انتشار: ۹:۵۰:۲۰ - سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

داستان عجیب هدایتی و ولخرجی های او در فوتبال


داستان عجیب هدایتی و ولخرجی های او در فوتبال

حسین هدایتی

حسین هدایتی

به گزارش ورزش ۱۱ و به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان؛ در روزهای اخیر حسین هدایتی بالاخره لب باز کرد واعتراف کرد که طارمی ۱ میلیارد برای پرداخت به ریز اسپور ترکیه گرفته است تا قراردادش را فسخ کند اما… امروز طارمی با محرومیت مواجه شده ،پول های عابر بانک ناپدید شده و…

این آخرین نکته در مورد تخلیه عابر بانک توسط سرخپوشان نیست چرا که گفته می شود برخی آقایان که ردای سرخ پرسپولیس را دارند و بر صندلی حکومت این تیم نشسته اند بابت جذب کاوه رضایی چیزی نزدیک به ۱ میلیارد دریافت کرده اند اما به قول معروف جا تر است و بچه نیست.

کاوه در بلژیک اما پول عابر بانک پرواز کرد.

اینها ادعا های حسین هدایتی است که در برخی مطبوعات عنوان کرده است .

سال های نه چندان دور را فراموش نخواهیم کرد.علی پروین دست یک فرد ناشناس را در دست گرفت تا با استیل آذین و پرسپولیس و فضای شهرت سلطان، هدایتی، هدایتی شود.

حسین هدایتی در همان زمان در یک محفل خصوصی مدعی شد پروین از کنار من پول های زیادی را صاحب شده و به اسم هزینه های استیل آذین نزدیک به ۲ میلیارد برای خودش برداشته است.

هر چند هدایتی در اظهارات بعدی این موضوع را زائیده ذهن خبرنگار دانست اما باور کنید نمی شود از اصوات ضبط شده در پرده گوشمان براحتی بگذریم .

واکنش پروین به این اظهارات هدایتی هم جالب بود " من اینهمه در فوتبال زحمت کشیدم اما حسین هدایتی را کسی نمی شناخت وقتی من او را در فوتبال مطرح کردم اگر پولی هم در کار بوده حق من است، هرچند همه اینها شایعه است و پولی در کار نیست."

البته مسئولان ورزش در مقاطع مختلف با بهانه عضویت هدایتی و عشق به پرسپولیس هم گاهی بدون رمز دوم عابر بانک را تخلیه کردند اما هدایتی هنوز هم رمز جدیدی ارائه نداده تا بدون رمز دوم درب های عابر برای دریافت پول باز باشد.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار