قاب خاطره / علی محمدی ملی‌پوش روزهای نه چندان دور

دوری یک‌ماهه تیموریان از میادین

عنایتی دستیار مرزبان در سیاه‌جامگان

پادوانی نیم‌فصل از استقلال جدا می‌شود؟

عزیزی: شفر رفتار درستی با درستی کرد

تغییرات اجباری لمونیس برابر بارسا در غیاب انصاری‌فرد و آبو

۳۰۲ Found

پرسپولیس در یک روز از عمان پرواز کرده و تمرین می‌کند!

نزهتی: بازی ما برابر سایپا ۲ نیمه متفاوت داشت

هیات مدیره پرسپولیس به عمان نمی‌رود

تراشتگن: پیروزی در واندا متروپولیتانو بسیار سخت است

آیا حسن رنگرز انتقاد پذیر است؟! / رابطه قهرمان کشتی جهان و منتقدانش!

کد خبر: 313660 | تاریخ انتشار: ۲۱:۲۶:۲۶ - سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

داوری: وزارت ورزش از من یا نامزد دیگری حمایت نمی‌کند


داوری: وزارت ورزش از من یا نامزد دیگری حمایت نمی‌کند

  • #بوکس ایران
  • #فدراسیون بوکس

سرپرست فدراسیون بوکس گفت: هیچ بحث ائتلافی با ثوری در جریان سفر به زاهدان انجام نشد و فقط برای بازدید از امکانات ورزشی و ورزشکاران زاهدان به این شهر سفر کردم.


افشین داوری در خصوص شروع ثبت‌نام کاندیداهای ریاست فدراسیون بوکس اظهار داشت: ثبت‌نام کاندیداهای ریاست فدراسیون شروع شده است و تا به حال دو نفر نیز ثبت‌نام کردند. البته اطلاعات دقیق نفرات ثبت‌نام کننده در انتخابات باید از دبیر مجمع فدراسیون بوکس گرفته شود.

وی در پاسخ به این سوال که شنیده می‌شود برخلاف اظهار نظر ابتدایی، قصد حضور در انتخابات فدراسیون را دارد، عنوان کرد: در ابتدای حضور در فدراسیون اعلام کردم فعلا نظری برای حضور در انتخابات ندارم و به دنبال برگزاری مجمع سالمی هستم اما نهایتا جامعه بوکس و افراد تعیین کننده‌ای مثل پیشکسوتان این رشته، روسای هیئت‌ها، مجموعه ورزشکاران و مربیان خواستار حضورم در انتخابات شدند.

سرپرست فدراسیون بوکس در پاسخ به این سوال که شانس چه کسانی برای پیروزی در انتخابات بیشتر است، گفت: هرکسی که وارد سیستم ثبت‌نام فدراسیون می‌شود و ثبت‌نام می‌کند، برنامه‌هایی دارد اما در نهایت بستگی به جامعه فدراسیون بوکس دارد که به چه گزینه‌ای اعتماد و رای اعتماد بدهد. امیدوارم جامعه بوکس نیز بهترین انتخاب را انجام بدهد و آرزو می‌کنم کاندیدای برگزیده نیز در مسیر خودش این رشته را رشد و توسعه بدهد.

داوری در خصوص سفر به زاهدان و صحبت‌هایی که مبنی بر ائتلاف با ثوری مطرح شده بود، عنوان کرد: من به دعوت ثوری و رئیس هیئت بوکس استان سیستان و بلوچستان به زاهدان رفتم و آنها اصرار داشتند با توجه به اینکه از فدراسیون تا به حال کسی در آنجا حضور نداشته است به این شهر بروم. اتفاقا استقبال بسیار خوب از طرف ثوری و بچه‌های هیئت بوکس از من صورت گرفت. مطالبی که در این خصوص شایعه شده نیز نه صحت ندارد و نه قرار است صحت داشته باشد. تجربه مدیریتی من مشخص است و مسیر و عملکرد خودم را خواهم داشت.

وی تاکید کرد: هیچ بحث ائتلافی با ثوری در این سفر در جریان نبود و فقط برای بازدید از امکان ورزشی و ورزشکاران زاهدان به این شهر سفر کردم. همانطور که گفتم این سفر به دعوت این دوستان و مدیر کل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان صورت گرفت.

سرپرست فدراسیون بوکس در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود او یا برخی دیگر از کاندیداها مورد سفارش وزارت ورزش و جوانان هستند، خاطر نشان کرد: اصلا وزارت ورزش و جوانان در بحث انتخابات و حمایت از کاندیدای خاصی وارد امور نمی‌شود که به من یا شخص دیگری بگوید کاندیدای مورد تایید وزارت هستیم. تمام تلاش وزارت ورزش و جوانان برگزاری انتخابات به بهترین شکل و بدون دخالت است. بسیار بعید است وزارت ورزش بنده یا هر فرد دیگری را نماینده خودش معرفی کند و هر کسی نیز چنین ادعایی داشته باشد کذب محض است.

داوری در خصوص انتقاداتی که مبنی بر استفاده شخصی او از بیت‌المال در راه تبلیغ برای انتخابات شده است، گفت: برخی دوستان ادعا کردند حضور من در تبریز یا اردبیل با استفاده از هزینه بیت‌المال بوده و این در حالی است که سرپرست فدراسیون تا زمانی که رئیس فدراسیون انتخاب شود در قالب اساسنامه از تمام حدود و اختیارات رئیس برخوردار است. تمام کارها نیز با امضای سرپرست انجام می‌شود و سرپرست موظف است به تمام امور تا زمان برگزاری انتخابات رسیدگی کند و این‌ها از وظایف ذاتی سرپرست است.

وی تصریح کرد: اینکه برخی دوستان ادعا کردند سرپرست فدراسیون نباید در مجامع عادی استان‌ها حاضر شود از بی‌اطلاعی آنها است. وزارت ورزش و جوانان تاکید به حضور رئیس یا سرپرست در مجامع دارد و این حضور خلاف قانون نیست و در اساسنامه لحاظ شده است.

 

 

داوری: وزارت ورزش از من یا نامزد دیگری حمایت نمی‌کند
از بقیه مطالب دیدن فرمایید

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار