دستمزد بالای اوزیل دلیل اصلی عدم تمدید قرار داد او با آرسنال


دستمزد بالای اوزیل دلیل اصلی عدم تمدید قرار داد او با آرسنال

مسعود اوزیل

مسعود اوزیل

به گزارش ورزش۱۱، مسعود اوزیل هافبک ۲۹ ساله و خوش نقش تیم آرسنال می باشد که با پتانسیل بای بالای خود در نقش گل ساز در این چند سال اخیر عملکرد فوق العاده ای در تیم های رئال مادرید و آرسنال داشته است.

 

مسعود اوزیل ستاره تیم آرسنال ده ماه دیگر قرار دادش با این تیم به پایان می رسد و تا به حال هیچ تیمی رسما علاقه خود را برای به خدمت گرفتن این هافبک بازی ساز نشان نداده است.

 

به گفته یک رسانه انگلیسی، دستمزد بالای مسعود اوزیل در تیم آرسنال باعث شده هیچ تیمی علاقه به خدمت گرفتن او را نداشته باشد و حتی باشگاه آرسنال هم علاقه ای برای تمدید قرار داد این بازیکن با دستمزد هفتگی ۳۵۰ هزار پوندی را ندارد. این درحالی است که در هفته های گذشته اخبار زیادی مبنی بر علاقه تیم های اینتر، منچستر یونایتد و حتی بارسلونا و رئال مادرید برای به خدمت گرفتن ستاره آرسنال شنیده شده اما با توجه به اینکه اوزیل در آستانه ۳۰ سالگی قرار دارد هیچ تیمی علاقه پرداخت چنین دستمزدی را به او ندارد.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

بخش ارسال دیدگاه ها بسته شده است