دی ماریا: ذات مسی اینگونه است که برای لذت دادن به دیگران بازی کند


دی ماریا: ذات مسی اینگونه است که برای لذت دادن به دیگران بازی کند

لیونل مسی

لیونل مسی

به گزارش ورزش ۱۱، بامداد گذشته تیم ملی آرژانتین در دیداری که کم تر کسی شانس صعود را برای آنها متصور می شد، توانست با بهره بردن از استعداد های ناب لیونل مسی با نتیجه ۳_۱  پیروز میدان شود و به عنوان تیم سوم جدول منطقه آمریکای جنوبی  راهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شود.

 

آنخل دی ماریا پس از کسب نتیجه پیروزی برابر اکوادور ضمن ابراز خوشحالی بابت حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، اظهار داشت: مسی همیشه به همین ترتیب است، در تمرینات هم او همینگونه عمل می کند، او تنها برای لذت دادن به دیگران و لذت بردن خود فوتبال بازی می کند! این ذات مسی است و هرگز تغییر نمی کند!

 

مسی توانست کیفیت بالای خود را به نمایش بگذارد، او پاسخ منتقدین را داد، فکر می کنم این حجم از فشار علیه او درست نبود و باید کمی برای آتش بازی او صبر می کردند، سامپائولی همواره به حمایت از ما پرداخته است و در این مورد نیز حق با او بود.

 

یک روز مانده به آغاز این بازی ایمان داشتیم که پیروز خواهیم بود و راهی مرحله بعدی این رقابت ها خواهیم شد، روحیه تیمی ما در این دیدار فوق العاده بود.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

بخش ارسال دیدگاه ها بسته شده است