۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 2393 | تاریخ انتشار: ۱۱:۴۴:۵۴ - چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

راه اندازی مجتمع زیتون در قزوین با جذب سرمایه گذاران داخلی حضور کاروان ها و هیئت های اقتصادی در قزوین

مهندس حسین پور یوسفی در مصاحبه با خبرگزاری فارس: راه اندازی مجتمع زیتون در قزوین با جذب سرمایه گذاران داخلی حضور کاروان ها و هیئت های اقتصادی در قزوین

004

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، حسین پوریوسفی صبح امروز در جمع خبرنگاران خبرگزاری فارس استان قزوین اظهار کرد: این استان به دلیل سابقه تاریخی و قدمتی که دارد ۴۵۰ سال گذشته پایتخت ایران بوده و در مسیر جاده ابریشم قرار دارد.

وی افزود: استان قزوین در مسیری قرار دارد که به عنوان فلکه ایران نام گرفته و مسافرانی که از هر طرف و نقطه‌ای قصد عزیمت دارند باید از این استان عبور کنند.

کاندیدای قزوین در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی باید همدلی و همزبانی که راهبرد سال است را در اولویت و دستور کار خود قرار دهند، اضافه کرد: تمام مسئولان باید با کنار هم بودن و همدلی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تلاش کرده و بسیاری از معضلات را در جامعه ریشه‌کن کنند.

پوریوسفی ادامه داد: یکی از مهمترین معضلات کنونی جامعه بیکاری است که باید این مهم ریشه‌کن شده تا استان قزوین به جایگاه اصلی خود برسد.

وی با اشاره به شهر صنعتی استان قزوین بیان کرد: یکی از اولویت‌ها و اقدامات کاری بنده بعد از دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شهر صنعتی این استان است چراکه با توافقات صورت گرفته بین ایران و کشورهای اروپایی و غیره شاهد کاروان‌ها و هیئت‌های مختلف اقتصادی به کشور هستیم.

کاندیدای قزوین در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه از ابتدای سال جاری دولت سود بانک‌ها را پایین آورد باید در کنار سرمایه بخش عمده‌ای را در شهر صنعتی سرمایه کرد چراکه ساختار لازم و بستر آماده را دارد و ساختار اصلی استان قزوین محسوب می‌شود.

پوریوسفی تصریح کرد: بعضی از کارخانه‌ها نیاز به نوسازی و بازسازی مجدد دارد که در این راستا امید است با سرمایه‌گذاری مطلوب این مهم را به سرانجام رسانیم.

وی با اشاره به بخش گردشگری و صنایع دستی استان قزوین عنوان کرد: یک هزار و ۲۵۰ آثار تاریخی ثبت شده در این استان وجود دارد که این تعداد دو برابر اصفهان است و در این میان باید در دنیا مطرح شود.

کاندیدای قزوین در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ساختار و بستری را باید فراهم کنیم تا گردشگر از خارج ایران جذب کنیم، یادآور شد: استان قزوین با دارا بودن فندوق الموت شهرت جهانی دارد چراکه جشن فندوق در بخش الموت این استان برگزار می‌شد ولی امروزه به دلیل عدم و سوء مدیریت بعد از دوسال این مراسم دیگر برگزار نمی‌شود.

پوریوسفی مطرح کرد: ما اگر گردشگری را در استان قزوین رونق دهیم بخش عمده و قابل توجهی از بیکاری در این بخش حل می‌شود.

وی با اشاره به سرمایه‌گذاران شهر قم تشریح کرد: در این راستا با تلاش و رایزنی بنده منجر شد تا سرمایه‌گذاران این شهر را به استان قزوین سوق دهم و با مذاکراتی که با آنان صورت گرفته، بتوانیم مجتمع زیتون که با ابعادی که مدنظر است را پیاده کنیم.

کاندیدای قزوین در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: این مهم می‌تواند به صورت مستقیم ۲ تا ۳ هزار نفر را مشغول به کار کند و تعدادی نیز غیرمستقیم در مجتمع زیتون مشغول به کار شوند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار