۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

گلهای بازی: لوانته ۳ – رئال سوسیداد ۰

۳۰۲ Found

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: ویارئال ۰ – اسپانیول ۰

خلاصه بازی: سلتاویگو ۱ – ختافه ۱

کد خبر: 302891 | تاریخ انتشار: ۹:۴۵:۱۲ - جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

راکیتیچ: شکست در برابر رئال مادرید به ما انگیزه داد


راکیتیچ: شکست در برابر رئال مادرید به ما انگیزه داد

ایوان راکیتیچ

ایوان راکیتیچ

به گزارش ورزش ۱۱، باشگاه بارسلونا در دیدارهای رسمی آغازین فصل ۲۰۱۷/۱۸ شرایط خوبی را سپری نکرد، چرا که شکست در دو دیدار رقت و برگشت برابر رئال مادرید آن هم در روزهایی که نیمار این تیم را ترک کرده بود، اوضاع را برای این تیم بسیار بد کرد تا هواداران این تیم به اعتراض علیه عملکرد تیم بپردازند.

 

ایوان راکیتیچ با مثبت خواندن تجربه شکست برابر رئال مادرید اظهار داشت: فکر می کنم شکست برابر رئال مادرید به ما تجربه ای بسیار خوب داد تا با اتحاد و همدلی بیشتر، لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا را با انگیزه ای بسیار خوب دنبال کنیم.

 

ما در اروپا کارمان را بسیار خوب و عالی دنبال کرده ایم، پیروزی برابر یوونتوس آن هم در اولین گام برای ما بسیار روحیه و بخش ایده آل بود و حالا به دنبال موفقیت های بیشتری هستیم.

 

بازیکنان جدیدی که به تیم ما اضافه شده اند، بسیار با انگیزه و خوب بوده اند و فکر می کنم اوضاع بسیار بهتر از این خواهد شد، معمولا هر بازیکنی زمان لازم دارد تا در تیم جدید خود بتواند به درستی جا بیافتد.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر