۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 314356 | تاریخ انتشار: ۹:۱۲:۳۶ - پنج شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

رحمتی برگشت، چرا جباری برنگشت


رحمتی برگشت، چرا جباری برنگشت


براي هرگونه اختلاف و مشكلي با باشگاه واقعاً خيلي زود بود. شايد بهتر بود هم جباري مشكلي به وجود نمي‌آورد و اعتراض نمي‌كرد هم مديريت باشگاه جريان را كنترل مي‌كرد‌.
 
با اين حال همه ما با شناختي كه از مجتبي جباري داريم مي‌دانيم تحمل اين وضعيت براي او سخت نيست!
 
 
 
چراكه جباري پيش از اين در استقلال چنين تجربه‌اي داشته است و شرايط كنوني برايش غريب نيست. جباري آنقدر كله‌شق بوده كه حتي جام جهاني‌ ۲۰۱۴ كه شانس حضور صددرصدی داشته را از دست داده است.
 
او به يكباره از تيم ملي خداحافظي كرد، بدون اينكه كسي به او بگويد از تيم ملي برود اما جباري پاي حرف خود ايستاد و هيچ وقت دور و بر تيم ملي آفتابي نشد.
 
 
 
وقتي كار جباري در فوتبال قطر تمام شد مي‌دانستيم او سراغي از استقلال مي‌گيرد يا خود آبي‌ها سراغش را مي‌گيرند اما باور اينكه در آخرين سال فوتبال اين بازيكن كار به اينجا برسد براي ما مشكل بود‌.
 
در مصاحبه مديرعامل استقلال حتي يك خط براي اينكه مشكل جباري حل شود پيدا نكرديم. استقلالي‌ها توپ را به زمين شفر شوت مي‌كنند اما بعيد مي‌دانيم سرمربي آلماني در اين زمينه تصميم‌گيرنده باشد.
 
 
 
شفر شناختي روي رحمتي و جباري نداشت و بازگشت رحمتي به تيم هم پس از صحبت با آقاي مديرعامل در اتومبيل شخصي او اتفاق افتاد. نه خبري از وينفرد شفر بود نه هيچ چيز ديگر‌. كاملاً مشخص بود مديران باشگاه بابت بازگشت رحمتي تصميم گرفته‌اند.
 
 
 
جباري اما گويا در قراردادش خبرهايي است‌؛ احتمالاً او زير برگه‌اي را امضا كرده كه دست باشگاه را براي تصميم‌گيري درباره جباري باز گذاشته است. با اين همه هنوز سرنوشت مجتبي جباري مشخص نيست. شايد اگر او اصلاً به استقلال نمي‌آمد و بعد از قطر از فوتبال خداحافظي مي‌كرد برايش بهتر بود.
 
 
 
اين وضعيت بلاتكليف كه هيچ‌كس نمي‌داند جباري چه شرايطي در استقلال پيدا مي‌كند در‌ شأن اين بازيكن و باشگاه استقلال نيست.

خبر رحمتی برگشت، چرا جباری برنگشت از سایت www.hometehran.com امیدوارم لذت برده باشید کامنت هم یادتون نره

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار