رسمی ؛ ایسکو قراردادش را تا سال ۲۰۲۲ با کهکشانی ها تمدید خواهد کرد


رسمی ؛ ایسکو قراردادش را تا سال ۲۰۲۲ با کهکشانی ها تمدید خواهد کرد

ایسکو

ایسکو

به گزارش ورزش ۱۱، بسیاری از رسانه های اسپانیایی خبر از تمدید قرارداد ایسکو هافبک ۲۵ ساله باشگاه رئال مادرید با این تیم را داده اند و اعلام کرده اند این بازیکن بعد از ظهر فردا به صورت رسمی قراردادش را با کهکشانی ها تا سال ۲۰۲۲ تمدید خواهد کرد.

 

رسانه های معتبر اسپانیایی از جمله کوپه ، آ اس و برخی از خبرنگاران نزدیک به باشگاه رئال مادرید خبر از قطعی بودن شرایط تمدید قرارداد ایسکو می دهند و اعلام کرده اند او به زودی طی مراسمی رسمی قراردادش را به مدت ۵ سال دیگر با لوس بلانکوس تمدید خواهد کرد. ایسکو که در ماه ژانویه می توانست به عنوان بازیکن آزاد رئال را ترک کند، به قول خود به هواداران این تیم عمل خواهد کرد و بار دیگر ماجراجویی اش را با کهکشانی ها ادامه خواهد داد.

 

نکته جالب اینکه بند آزاد سازی قرارداد جدید ایسکو مبلغ سرسام آور ۷۰۰ میلیون یورو خواهد بود و این موضوع می تواند به هواداران رئال مادرید اطمینان دهد که ایسکو کماکان در مادرید خواهد ماند.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

بخش ارسال دیدگاه ها بسته شده است