موسوی در آستانه همکاری دوباره با قلعه‌نویی

درخشش خیره کننده اسنسیو در شب غیبت رونالدو

برانکو به مالزی می‌رود

تمرین بارانی و تغییر محل تمرین ملی‌پوشان

جایگزین دمبله در دورتموند از راه رسید

پیشنهاد ۱۰۵ میلیون یورویی به رئال برای خرید بیل

۳۰۲ Found

کی‌روش: کره‌ای‌ها نیازی به تعریف من ندارند

سوسو در راه تمدید قرارداد با روسونری

۴ نماینده ووشو ایران فینالیست شدند

جریمه ۱۵ میلیونی آبی‌ها و محرومیت سرپرست استقلال خوزستان

خوش‌وبش برانکو و باقری با ناصر ابراهیمی

کد خبر: 277460 | تاریخ انتشار: ۹:۳۷:۳۷ - یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

روسونری دست بردار نیست ؛ هدف بعدی آندره آ بلوتی


روسونری دست بردار نیست ؛ هدف بعدی آندره آ بلوتی

آندره آ بلوتی

آندره آ بلوتی

به گزارش ورزش ۱۱ ، آ ث میلان در حال پوست انداختن است و با خریدهای جدیدش رویای بازگشت به دوران پرشکوه گذشته را در سر می پروراند . پس از خریدهای جاه طلبانه و باور نکردنی میرابلی و فاسونه برای این تیم ، این بار آنها به دنبال یک مهاجم نوک با کیفیت هستند . 

 

در روزهای گذشته تلاشهای میلان برای خرید اوبامیانگ آغاز شده است ولی مدیران اجرایی زیرک میلان همزمان باب مذاکرات با آندره آ بلوتی مهاجم ۲۳ ساله تورینو را نیز آغاز کرده اند تا در نهایت بتوانند یکی از این مهاجمین را به سن سیرو منتقل کنند ، هر چند شایعاتی مبنی بر خرید آلوارو موراتا نیز از سوی روسونری شنیده می شود .

 

در قرارداد آندره آ بلوتی با تورینو مبلغ ۱۰۰ میلیون یورو به عنوان بند آزادسازی قرارداد وجود دارد که البته به گفته رئیس باشگاه تورینو این گزینه برای باشگاههای ایتالیایی در دسترس نخواهد بود اما با اینحال میلان تلاشهایش را برای جذب این مهاجم متوقف نکرده است .

 

فابریزیو رومانو خبرنگار اسکای ایتالیا با تائید این مطلب می گوید : بلوتی علاقه اش را به میلان نشان داده است و می خواهد فصل اینده را در این تیم حضور داشته باشد اما پیشنهاد میلان برای خرید او کافی نیست . میلان ۴۰ میلیون یورو + پالتا و نیانگ را پیشنهاد داده است اما رئیس باشگاه تورینو ۸۰ میلیون یورو + پالتا و نیانگ در خواست کرده است . مذاکرات دو تیم در روزهای آینده کماکان ادامه خواهد داشت .

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار