زهرا نعمتی فینالیست شد/ راهیابی سمیه رحیمی و هادی نوری به رده‌بندی

آخرین تمرین نفت تهران پیش از دیدار مقابل پرسپولیس با رنگ‌ و بوی اعتصاب

آخرین تمرین نفت پیش از دیدار مقابل پرسپولیس با رنگ‌ و بوی اعتصاب

آرسنال رقیب تاتنهام برای جذب راس بارکلی از اورتون

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

غیبت هافبک ملی پوش در دیدار استقلال – نفت

ژاپن مغلوب امیدهای بسکتبال ایران شد

خادمپور: دیدار سختی مقابل قرقیزستان داشتیم

حسن یزدانی عزت اکبری را با امتیاز عالی برد ولی اجازه نداد دستش بالا برود / ویدیو

رده‌بندی تیم‌های ملی فوتسال اعلام شد

کد خبر: 277460 | تاریخ انتشار: ۹:۳۷:۳۷ - یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

روسونری دست بردار نیست ؛ هدف بعدی آندره آ بلوتی


روسونری دست بردار نیست ؛ هدف بعدی آندره آ بلوتی

آندره آ بلوتی

آندره آ بلوتی

به گزارش ورزش ۱۱ ، آ ث میلان در حال پوست انداختن است و با خریدهای جدیدش رویای بازگشت به دوران پرشکوه گذشته را در سر می پروراند . پس از خریدهای جاه طلبانه و باور نکردنی میرابلی و فاسونه برای این تیم ، این بار آنها به دنبال یک مهاجم نوک با کیفیت هستند . 

 

در روزهای گذشته تلاشهای میلان برای خرید اوبامیانگ آغاز شده است ولی مدیران اجرایی زیرک میلان همزمان باب مذاکرات با آندره آ بلوتی مهاجم ۲۳ ساله تورینو را نیز آغاز کرده اند تا در نهایت بتوانند یکی از این مهاجمین را به سن سیرو منتقل کنند ، هر چند شایعاتی مبنی بر خرید آلوارو موراتا نیز از سوی روسونری شنیده می شود .

 

در قرارداد آندره آ بلوتی با تورینو مبلغ ۱۰۰ میلیون یورو به عنوان بند آزادسازی قرارداد وجود دارد که البته به گفته رئیس باشگاه تورینو این گزینه برای باشگاههای ایتالیایی در دسترس نخواهد بود اما با اینحال میلان تلاشهایش را برای جذب این مهاجم متوقف نکرده است .

 

فابریزیو رومانو خبرنگار اسکای ایتالیا با تائید این مطلب می گوید : بلوتی علاقه اش را به میلان نشان داده است و می خواهد فصل اینده را در این تیم حضور داشته باشد اما پیشنهاد میلان برای خرید او کافی نیست . میلان ۴۰ میلیون یورو + پالتا و نیانگ را پیشنهاد داده است اما رئیس باشگاه تورینو ۸۰ میلیون یورو + پالتا و نیانگ در خواست کرده است . مذاکرات دو تیم در روزهای آینده کماکان ادامه خواهد داشت .

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار