۳۰۲ Found

جواد محجوب به یک چهارم نهایی راه یافت

آرامش خاطر مسی در هیاهوی لالیگا!

دیدار خیریه فوتسالیست‌های ایران و منتخب غرب کشور لغو شد

پورموسوی: امیدوارم با غلبه بر پارس جنوبی شرایطمان بهتر شود

قلعه‌نویی: امیدوارم مسئولان به فکر مردم باشند

استارت دوباره موتور گلزنی سوارز

رامین صوفیه دور نخست باخت و حذف شد

درخشش خیره کننده موراتا در لیگ جزیره

غایبان رئال مادرید در هفته سیزدهم لالیگا چه کسانی هستند؟

قاب خاطره / آیا حق اصغر بذری از کشتی جهان همان یک مدال نقره بود؟

۳۰۲ Found

کد خبر: 327256 | تاریخ انتشار: ۹:۲۸:۲۶ - یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

رویانیان: من پول آمریکایی ها را پرداخت کردم


رویانیان: من پول آمریکایی ها را پرداخت کردم

محمد رویانیان

محمد رویانیان

به گزارش ورزش ۱۱ و به نقل از فارس محمد رویانیان در گفت‌وگو با خبرنگاران در خصوص کناره‌گیر‌ی‌اش از هیأت مدیره باشگاه سیاه‌جامگان خراسان، گفت: من، مردم استان خراسان و اعضای باشگاه سیاه‌جامگان خراسان را دوست دارم اما مدتی است که دیگر با این باشگاه همکاری نمی‌کنم و از این باشگاه کناره گرفته‌ام. سعی کردم مزاحم آنها نشوم!

وی درباره شکایت باشگاه لس‌آنجلس بلوز از باشگاه پرسپولیس به دلیل پرداخت  نشدن پول امیر عابدزاده،‌ گفت: آن زمان که ما در پرسپولیس بودیم این مبلغ بیش از ۱۰۰ میلیون تومان بود اما نمی‌دانم در این چند سال چرا این طلب را نداده‌اند چون این مبلغ زیادی نبوده است. البته این باشگاه اگر هم شکایتی کرده باشد که  نکرده، حدود یک سال رسیدگی به آن طول می‌کشد و سندی هم برای شکایت‌شان نیست. آقای منصوری مدیر این باشگاه بخشی از این پول را از ما گرفت و ما صورتجلسه آن را داریم. بعد از آن هم من از پرسپولیس رفتم. آنها حکمی از پرسپولیس نگرفتند و نمی‌دانم چرا این مسائل را به یکدیگر وصل می‌کنند. مطلبی که اخیر در یکی از رسانه ها در این خصوص منتشر شده به هیچ عنوان صحت ندارد. البته اصل موضوع که بحث حق رشد است را قبول داریم اما مهر و امضای پای این نامه صحت ندارد. من آن مهر و امضا را نمی‌شناسم.

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس در خصوص وضعیت آسیایی شدن تیم فوتبال پرسپولیس گفت:‌امیدوارم پرسپولیس دچار مشکلی نشود. آرزویم این است پرسپولیس در این مقطع از این چالش به سلامت بیرون بیاید و دوست ندارم که این تیم گرفتاری داشته باشد.

وی تصریح کرد:‌البته من مطمئن هستم باشگاه پرسپولیس توان گذر از این وضعیت و این شرایط را دارد. این باشگاه هیأت مدیره توانمندی دارد و تلاش آنها به گونه‌ای است که می‌توانند از این شرایط بیرون بیایند. این مسائل قابل حل است. من انصافا مسعود سلطانی‌فر را قبول دارم و شیوه کاری‌اش را می‌پسندم. امیدوارم او در همه بخش‌ها موفق باشد اما لازم است که گزارشی به صورت مکتوب در خصوص برخی مسائل بنویسم و به او بدهم. قصد دارم در این نامه شفاف‌سازی کنم و در خصوص هزینه‌ها و بدهی‌ها به صورت مکتوب همه چیز را برای او بنویسم.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار