ایسکو: افتضاح! افتضاح!

رونالدو دقیقا در زمین چه می کند؟

مودریچ سانتیاگو برنابئو را ترک می کند؟!

۳۰۲ Found

مصدومیت شدید سرخیو راموس در دربی مادرید!

نمره خوب آزمون در مصاف با آرسنال

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 327703 | تاریخ انتشار: ۱۰:۵۸:۲۷ - دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

رکورد شکنی بارسا در جام جهانی


رکورد شکنی بارسا در جام جهانی

بارسلونا

بارسلونا

به گزارش ورزش ۱۱، با انجام برخی دیدار های  پلی آف جام جهانی و پیروزی کرواسی در برابر یونان و صعود این تیم به جام جهانی ۲۰۱۸  روسیه تعداد نمایندگان دو غول اسپانیایی نیز افزایش یافت. ایوان راکتیچ در بارسلونا ، لوکا مودریچ و متئو کواچیچ در رئال مادرید به لیست مسافران این تیم در تابستان افزودند.

 

حضور این بازیکنان از این نظر مهم است که فیفا برای هر بازیکن در جام جهانی به باشگاه های مختلف مبلغی را در نظر می گیرد و هر تعدادی که بازیکنان بیشتری باشند مجموع دریافتی باشگاه ها بیشتر می شود. در حال حاضر پس از برد شب گذشته کرواسی تعداد بازیکنان بارسلونا در روسیه به ۱۶ بازیکن رسید.

 

این در حالی است که در جام جهانی ۲۰۱۴ این رقم به ۱۴ بازیکن در ترکیب بلوگرانا می رسید. لئو مسی و خاویر ماسکرانو از آرژانتین، لویئز سوارز  از اروگوئه ، جرارد پیکه، جوردی آلبا، آندرس اینیستا و سرخیو بوسکتس  از اسپانیا، ایوان راکیتیچ در کرواسی، مارک تراشتگن از آلمان، لوکاس دینیه و ساموئل اومتیتی و عثمان دمبله از فرانسه، پائولینیو از برزیل، نلسون سمدو و آندره گومز از پرتغال بازیکنان بارسلونا در جام جهانی هستند .

 

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر