ریبری بازیکن آرام و صادقی است


ریبری بازیکن آرام و صادقی است

ریبری و آنچلوتی

ریبری و آنچلوتی

به گزارش ورزش۱۱، سه شنبه شب دو تیم بایرن مونیخ و اندرلخت بلژیک در گروه B رقابت های لیگ قهرمانان اروپا فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۷ به مصاف هم رفتند که در  این دیدار مونیخی ها با نتیجه ۳ بر صفر پیروز شدند.

 

در جریان این دیدار و در دقیقه ۷۸ فرانک ریبری با دستور کارلو آنچلوتی تعویض شد و بجای او توماس مولر به زمین رفت که این تعویض به مذاق ریبری خوش نیامد به طوری که او هنگام خارج شدن از زمین مسابقه پیراهنش را با عصبانیت در آورد و به سمت نیمکت تیم بایرن پرتاب کرد این در حالی است که آنچلوتی پس از پایان این دیدار به خبرنگاران گفت دلیل این کار ریبری را از خودش بپرسید.

 

فرانک ریبری
فرانک ریبری

 

این حرکت ریبری باعث انتقاد مدیر ورزشی باشگاه بایرن یعنی صالح حمیدزیچ همراه بود. بعد از پایان این دیدار فرانک ریبری در صفحه اینستاگرام خود پستی را منتشر کرد و ضمن عذر خواهی درباره ی دلیل این کارش توضح داد.

 

از این رو کارلو آنچلوتی در باره ی این اتفاق با یک سایت آلمانی به مصاحبه پرداخت و گفت:

-

ریبری یک بازیکن حرفه ای و کار آمد و همچنین بازیکن آرام و صادقی می باشد. بعد از آن اتفاق من نمیتوانستم باور کنم که آیا این فرانک بوده که این کار را انجام داده، بعد از پایان مسابقه از دست او عصبانی بودم و به او زنگ زدم و با او صحبت کردم و او هم صادقانه مشکلش را به من توضیح داد و الان همه چیز آرام است و همکاری بایرن با ریبری همچنان ادامه خواهد داشت.

-

 

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

بخش ارسال دیدگاه ها بسته شده است