بدترین خط حمله تاریخ رئال مادرید طی ۱۱ سال گذشته در فصل ۲۰۱۷/۱۸ رونمایی شد!

شمس قطعا روی نیمکت می‌نشیند/ بازی با تاسیسات حساسیت خاصی ندارد

۳۰۲ Found

حضور کشتی‌گیران در مناطق زلزله‌زده روحیه‌بخش بود

یک برابر است با سه

کرم‌زاده: حضور بانوان ایران در جام جهانی بسکتبال سه نفره اتفاق مهمی است

گزارش تمرین استقلال

توفیق اجباری برای سرمربی و بازیکنان جوان استقلال

سپیدرود با ۳ غایب مقابل ذوب‌آهن

زیدان: فوق‌العاده بازی کردیم و نمی‌توانم بازیکنانم را سرزنش کنم/ قرار نیست بارسلونا تمام امتیازات را جمع کند

شرایط جدید لیگ برتر برای ووشو مفید است/جزو مدعیان هستیم

۳۰۲ Found

کد خبر: 326993 | تاریخ انتشار: ۱۵:۲۲:۰۴ - شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

زمان خداحافظی افتخاری با استقلال فرا رسید


زمان خداحافظی افتخاری با استقلال فرا رسید

سید رضا افتخاری

سید رضا افتخاری

به گزارش ورزش۱۱، سازمان بازرسی کل کشور از چند روز گذشته، تاریخ ۲۰ آبان ماه جاری را به عنوان آخرین مهلت برای حضور مدیران بازنشسته در سمت های دولتی مشخص و به همین منظور هم اعلام کرد که پس از تاریخ مطرح شده نباید هیچ مدیر بازنشسته ای در سمت های دولتی حضور داشته باشد.

روز موعود از راه رسیده و امروز درست ۲۰ آبان ۱۳۹۶ مصادف با قانونی است که سازمان بازرسی کل کشور اعمال کرده است .یعنی با وجود قانون مطرح شده باید بازنشستگان میز های ریاست خود را تحویل دهند تا در آن صورت افرادی که بازنشسته نیستند در راس کار قرار گیرند و به جای بازنشسته ها فعالیت کنند.

مدیران بازنشسته ای همچون افتخاری که از سال ۱۳۹۵ در راس مدیریت استقلال قرار گرفته اند و اکنون به عنوان فردی بازنشسته محسوب می شوند باید طبق قانون اعلام شده صندلی مدیریت در باشگاه استقلال را ترک کنند تا دیگر افرادی که بازنشسته نیستند برای هدایت باشگاه بزرگی همچون استقلال انتخاب شوند.

 اگر بنا باشد قانون برای همه به طور یکسان وضع شود بنابراین افتخاری هم جزو بازنشسته ها به شمار می آید و به همین منظور او باید در نهایت تا پایان  زمان اعلام شده از مدیریت باشگاه کنار برود.

اما وزارت ورزش و جوانان تا به این لحظه به بازنشسته بودن افتخاری مدیر عامل استقلال اشاره ای نکرده و هنوز اظهار نظری در این باره نداشته است.

به نظر می رسد مسئولان ورزش برای ادامه فعالیت افتخاری دست به اقدام هایی بزنند تا او همچنان در راس مدیریت استقلال بماند که این موضوع نیاز به مجوز سازمان بازرسی کل کشور دارد.

 افتخاری مدیر عامل باشگاه استقلال در نشست خبری خود گفت: تا پایان دولت دوازدهم در استقلال ماندنی خواهد بود و این بدان معناست که  او می دانسته که قانون بازنشستگی را با تمایل وزارت ورزش  و جوانان می شود دور زد  .

به هر صورت افتخاری طبق قانون بازنشسته است مگر اینکه ماده و تبصره ای وی را تا مدتی دیگر در استقلال نگه دارد و او همچنان به عنوان مدیر عامل در این باشگاه به کار خود ادامه دهد.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار